Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Разом до перемоги! АПУ у Львові підбила підсумки 2022 року: фото

Звітний захід Асоціації правників України «АПУ-2022: разом до перемоги» відбувся минулого четверга, 2 березня, у Львові. Члени й партнери Асоціації зібралися разом, аби підбити підсумки минулорічної діяльності АПУ та обговорити плани на поточний рік.

Анна Огренчук, Президентка АПУ, у своїй промові подякувала всім членам і партнерам Асоціації, котрі впродовж першого року повномасштабної війни демонстрували активну позицію, сміливість, незламність, готовність до негайних дій, а також продовжували вірити в верховенство права. Окремо вона відзначила регіональних представників АПУ, які працювали й працюють у зоні бойових дій та у прифронтових районах, збираючи докази злочинів Росії.

«За цей рік повномасштабного вторгнення ми отримали багато болю, сліз, втрат. Цього вже не забути ані нам, ані наступним поколінням. Але водночас ми всі отримали унікальний досвід. Як миттєво ухвалювати важливі рішення — в рамках АПУ, в масштабах країни. Як продовжувати змінювати країну та ринок в умовах воєнного стану. Як бути на зв’язку 24/7 уже понад рік великої війни. Як залишатися в адженді для міжнародного юридичного ринку. Як вчитися новому: вступити до лав Сил оборони й піти на фронт, одними з перших їхати на місце злочинів і фіксувати докази, волонтерити, займатися евакуацією. Як втратити все, але не втратити себе», — наголосила Президентка АПУ.

На заході презентували підсумки ініціатив, реалізованих Асоціацією 2022 року. Зокрема, це адвокація створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, документування воєнних злочинів (у тому числі за допомогою застосунку eyeWitness to Atrocities, розробленого Міжнародною асоціацією юристів (IBA)), Гаряча лінія допомоги постраждалим від війни, фінансова допомога правникам тощо.

Генеральним партнерам, партнерам Асоціації та партнерам комітетів АПУ 2022 року були вручені відзнаки. Також подяки від АПУ отримали найактивніші юристи — волонтери Гарячої лінії.

З Оглядом діяльності Асоціації правників України за 2022 рік ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Для перегляду світлини у збільшеному вигляді натисніть на неї.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів