Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (Solicitors Regulation Authority, SRA) дозволив соліситорам припиняти ділові відносини з російськими клієнтами

18 березня 2022 року Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (Solicitors Regulation Authority, SRA) вніс зміни у своє роз’яснення соліситорам під назвою «Важливість дотримання фінансових санкцій щодо Росії», яке стосується ділових відносин з російськими клієнтами.
У попередній редакції роз’яснення мова йшла про те, що соліситори можуть припиняти контракти з існуючими клієнтами, які «є російськими особами чи мають зв’язки з російським режимом», лише за наявності «поважної причини», наприклад, ризику відмивання грошей.

9 березня АПУ звернулась до SRA з проханням внести зміни в роз’яснення. АПУ заявила, що за обставин, в яких опинились Україна та Європа, поняття «поважної причини» для розірвання контрактів з російськими клієнтами має бути розширене і має переслідувати цілі санкцій та інших заходів, які вживаються Великобританією та іншими країнами, щоб зупинити звірства, які вчиняються в Україні російським урядом за підтримки російського бізнесу. Відповідно, підозра прямого чи опосередкованого зв’язку між клієнтами та російським урядом має вважатись такою «поважною причиною». Звернення АПУ доступне за посиланням.

Оновивши своє роз’яснення, SRA зазначив, що соліситори можуть припиняти контракти з існуючими клієнтами, і що SRA не буде реагувати на випадки розірвання соліситорами контрактів з клієнтами, яких їм некомфортно представляти.

Текст заяви SRA доступний за посиланням.

Оновлений текст роз’яснення SRA можна знайти за посиланням.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва