Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерів

Релокація юридичного бізнесу: представництво Ario Law Firm – тепер у Польщі

Ario Law Firm відкриває представництво у Варшаві. Основні напрямки роботи: допомога в адаптації у новій країні бізнесу та громадянам, які були вимушені покинути Україну через війну з РФ; розв’язання юридичних питань на території України тих громадян, які наразі вимушені перебувати у Польщі; допомога українцям у фіксації злочинів країни-агресора РФ з метою подальшого відшкодування шкоди. Новий офіс прийматиме клієнтів за адресою Grzybowska, 62 в офісному просторі  WeWork на першому поверсі. Записатися на прийом можна за попереднім дзвінком за номером +48 783 816 822 або на email office@ario.law.

«Польща дала прихисток мільйонам українців, які були вимушені покинути свої домівки через війну з Росією. Частина команди Ario Law Firm також тимчасово перебралася туди. І тому наші колеги-юристки не зі слів знають, з якими труднощами можуть стикнутися  співвітчизники, опинившись в чужій країні. Вони готові допомагати та розв’язувати їх юридичні проблеми. Окрім того, ми продовжуємо працювати в тих практиках, які є стандартними для Ario Law Firm, та надаватимемо юридичну допомогу українським громадянам з питань, що накопичилися з «довоєнних часів». Наразі наша команда працює по всій Україні, у т.ч. і у регіонах, де ведуться бойові дії», – розповів партнер Ario Law Firm Євген Грушовець.

Він також зазначив, що окремим блоком роботи для юристів Ario Law Firm буде фіксація злочинів  в Україні з метою подальшого відшкодування шкоди щодо знищеного житла чи іншої нерухомості.

«Принаймні в Києві та області, ми зможемо організувати оперативний виїзд на місце для фотофіксації завданої окупантами шкоди. Наразі велика частина чоловічого складу Ario Law Firm задіяна в обороні  Києва та області у складі Тероборони та інших підрозділах Збройних Сил України. Власне, і я повертаюся наразі до Києва, аби продовжити свою діяльність у ТРО. Ця коротка поїздка до Варшави мала на меті розв’язання адміністративних питань запуску нового офісу», – сказав Євген Грушовець.

Отже, команда Ario Law Firm у Польщі допомагає українцям:

  • З юридичними нюансами релокейту бізнесу до Польщі
  • З юридичними нюансами відкриття представництв українських бізнесів у Польщі
  • З відкриттям рахунків фізичних та юридичних осіб у Польщі
  • Трудовими відносинами між польськими роботодавцями та українцями
  • З питаннями оподаткування бізнесу в Польщі
  • З міграційними питаннями
  • З представництвом та захистом українців у кримінальних провадженнях ( у кооперації з польськими колегами)

Зазначимо, що офіси Ario Law Firm працюють також у Києві (за попереднім дзвінком) та у Львові.

Контакти:

Київський офіс Ario Law Firm: вул. Панаса Мирного, 7, тел: +380442475577

Львівський офіс Ario Law Firm: вул. Шевченка, 120 у бізнес-центрі «KIVSH», тел: +380322421042

Варшавський офіс Ario Law Firm: Grzybowska, 62, офісний простір  WeWork, перший поверх, тел: +48783816822

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

Новини партнерів

MORIS розширює експертизу в практиці кримінального права