Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Розпочато другий етап конкурсу на посаду члена ВККС — співбесіди з кандидатами

Конкурсна комісія, яка добирає кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС), 16 січня розпочала другий етап конкурсу — співбесіди із 64 кандидатами. Про це комісія повідомила у своєму пресрелізі.

Співбесіди відбудуться в січні та лютому 2023 року. Із графіком проведення співбесід у січні можна ознайомитися на сайті Вищої ради правосуддя.

Члени Конкурсної комісії спілкуються з кандидатами дистанційно — через платформу ZOOM. Трансляція співбесід відбувається в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя та офіційних каналах Конкурсної комісії – Facebook та YouTube – українською та англійською мовами. Тривалість однієї співбесіди — до півтори години.

«Запитання на співбесіді покликані оцінити відповідність кандидата критеріям доброчесності й професійної компетентності та стосуватимуться, але не обмежуватимуться, таких тем, як бачення майбутнього судової влади та ролі в цьому ВККС, знань у сфері права, судочинства й судоустрою», — наголосили в Конкурсній комісії.

З огляду на безпекову ситуацію та перебої з електропостачанням до графіку співбесід можуть внести зміни, про які буде повідомлено. Про графік на лютий 2023 року буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, ВККС не працює вже майже три роки. З метою поновлення її роботи було створено Конкурсну комісію, яка добирає кандидатів на посади членів ВККС на засадах прозорого конкурсу за участю міжнародних експертів, що є частиною судової реформи.

Приймання заявок на участь у конкурсі розпочалося 4 лютого 2022 року та мало тривати місяць, але було призупинено через російське вторгнення й поновлено 15 липня. До участі в конкурсі були допущені 301 кандидат. За результатами розгляду майже 14 тисяч документів Конкурсна комісія запросила до етапу співбесід 64 кандидати. З-поміж них вона повинна відібрати й передати на розгляд Вищій раді правосуддя 32 кандидати, 16 із яких ВРП призначить членами ВККС.

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.