Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

27.04 о 14:00 відбудеться онлайн-зустріч із доктором психіатрії та поведінкових наук, британським експертом – Салех Думадом: «Самодопомога. Управління стресом. Психологічна стійкість»

Асоціація правників України у співпраці з Програмою USAID «Справедливість для всіх» запрошують вас 27 квітня з 14:00 до 16:00 на онлайн-зустріч із британським експертом, доктором психіатрії та поведінкових наук – Салехом Думадом (Dr. Saleh Dhumad).

Др. Думад переконаний, що психологічний добробут і стійкість націй можна підвищити за допомогою психосоціальної освіти та впровадження навчальних програм з управління стресом у громадах та для працівників певних професій.

Під час заходу др. Думад  детально проаналізує суть та особливості викликаного війною стресу та його вплив на людину, а також надасть корисні  поради, як краще зрозуміти стрес та вигорання, впоратися із ними самому і допомогти своїм близьким та колегам попередити тривалий стрес, підвищити психологічну стійкість, а також як спілкуватися чуйно та ефективно про війну та стрес із дітьми та убезпечити їхню психіку від надмірного стресу.

Модератор зустрічі:

Артем Шаіпов, представник Програми USAID «Справедливість для всіх». 

Робочі мови: англійська та українська. Виступ забезпечуватиметься синхронним перекладом.

Увага! Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА. Участь у події – БЕЗКОШТОВНА. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Місце проведення: онлайн (платформа ZOOM).

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл