Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Секрети вивчення іноземних мов від Стіва Кауфманна

Під модеруванням Микити Жукова, керуючого АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновника проєкту Legal Design, Голови Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини відбувся захід Форуму молодих юристів АПУ.

Цього разу було проведено зустріч із експертом із вивчення іноземних мов – Стівом Кауфманном. Вебінар із поліглотом Стівом перевершив усі очікування. Коли ми тільки домовлялися із Стівом про умови організації та проведення заходу, ми проговорювали, що зустріч буде здебільшого англомовною, із лише незначною присутністю української мови. Але Стів так захопився, що й навіть не помітив, як проспілкувався майже годину виключно українською мовою.

Під час вебінару була змога обговорити наступні питання:

  • Секрети вивчення мов;
  • Що спонукало Стіва оволодіти українською?
  • Кумедні моменти, пов’язані із знанням багатьох мов
  • Популяризацію української мови у світі

Стів неодноразово наголошував на тому, що вивчення мов це не талант, це виключно наполегливість та повне занурення у мову, яку вивчаєш. Крім того, немає нічого поганого в тому, що ви забуваєте нові слова. Треба продовжувати дивитися фільми, читати книги, та забуті слова повернуться і назавжди залишаться у вашій пам’яті.

Відеозапис зустрічі можна переглянути за лінком.

Запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.  

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Слідкуйте за анонсами наших нових заходів, долучатися до них. Попереду ще багато цікавого.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу