Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

Шановні колеги! Настав 2023 рік, котрий вимагає від нас концентрації зусиль задля досягнення цілей в умовах повномасштабної війни Росії проти України. З огляду на це ми просимо вас підтримати нашу спільну діяльність членським внеском на цей рік. Кожен внесок — дуже важливий для нас. Ми будемо щиро вдячні, якщо ви знайдете цю можливість.

Асоціація правників України в цей важкий для країни момент впевнено тримає оборону на юридичному фронті. Зокрема, завдяки тому, що за 20 років діяльності АПУ об’єднала 7000 членів, ми можемо сміливо називатися найпотужнішою правовою спільнотою країни та продовжувати робити великі справи.

Кожен член АПУ – ґвинтик у великому механізмі Асоціації, діяльність котрої зараз повністю спрямована на реагування на виклики, що постали перед міжнародною та національною системами правосуддя, підтримку громадян і членів АПУ, які постраждали через війну, та вдосконалення нормативної бази відповідно до вимог воєнного стану. Тому від кожного члена Асоціації залежить, чи зможе вона впоратися із цими нелегкими завданнями цього року.

Як можна сплатити членський внесок? –  Онлайн або за банківськими реквізитами.

Потрібен рахунок на сплату членського внеску? Забули логін або пароль? – Вам допоможе координаторка з питань членства Наталія Єрмоленко за тел.: +380 (67) 595-58-05, або e-mail: members@uba.ua.

Також Асоціація правників України надає можливість безкоштовного членства для українських  правників, які постраждали від війни. Поділіться цією інформацією з тими, кому вона може стати корисною.

Related posts
Новини

Опитування щодо удосконалення процесуального законодавства

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.