Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовиниПодії

7-8 грудня відбудеться ХІ Щорічний судовий форум “Воєнна трансформація правосуддя”

Асоціація правників України спільно з Проєктом ЄС «Право-Justice» запрошують вас на XI ЩОРІЧНИЙ СУДОВИЙ ФОРУМ, який відбудеться 7-8 грудня.

Доступні формати вашої участі:

  • 7 -8 грудня  – онлайн
  • 7 грудня – оффлайн (м.Київ, центр), 8 грудня – онлайн

Зверніть увагу, кількість мість для участі в оффлайні обмежена. Підтвердження реєстрації разом із деталями щодо місця проведення очікуйте протягом 5 днів з дати вашої реєстрації. 

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Внесок за участь здійснюється на ваш розсуд у вигляді донату. 20% всіх внесків ми передаємо на підтримку членів АПУ, які постраждали внаслідок повномасштабної війни. Інші кошти будуть використані на організацію заходу та підтримання інституційної спроможності Асоціації правників України.

Координаторка
Катерина Пищик
kpyshchyk@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club