Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що адвокатська компанія «Соколовський і партнери» продовжує співпрацю з АПУ як Генеральний партнер у 2023 році!

Уже 10-й, ювілейний рік адвокатська компанія «Соколовський і партнери» продовжує підтримувати Асоціацію в статусі Генерального партнера.

«Соколовський і партнери» вже понад 24 роки захищають клієнтів, зберігають активи й допомагають у створенні бізнес-можливостей.

Головними напрямками надання юридичної допомоги є енергетична індустрія та податкова практика. Також адвокати «Соколовський і партнери» захищають клієнтів від кримінального переслідування в податкових і службових злочинах та консультують з питань банкрутства й антикризового управління активами.

Юридичне життя «Соколовський і партнери» завжди було тісно пов’язане з діяльністю Асоціації правників України. Протягом двох каденцій членом Правління АПУ був Владислав Соколовський. А сьогодні партнер компанії Тетяна Лисовець — голова Комітету АПУ з податкового та митного права. Адвокати компанії беруть активну участь у роботі Асоціації.

За довгий час нашої співпраці відносини АПУ й адвокатської компанії «Соколовський і партнери» стали дійсно родинними.

Щиро вдячні команді «Соколовський і партнери» за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України!

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів