Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Спеціальний проєкт «Юристи путінського режиму»

Якщо юристи підтримують рішення Президента Путіна, які засуджує увесь цивілізований світ та найвищі міжнародні суди, то вони свідомо стають повноцінними співучасниками його злочинів. Публічне схвалення дій Путіна російською юридичною спільнотою заохочують його страшні злочини проти людства і посилюють його безкарність.

Асоціація правників України розпочинає спеціальний проєкт «Юристи путінського режиму», щоб познайомити з тими, хто ганьбить нашу професію.

Наразі до списку вже увійшли:

Володін В’ячеслав Вікторович, Голова Державної думи Федеральних зборів РФ, заслужений юрист Росії.

Патрушев Микола Платонович, Секретар Ради безпеки РФ, доктор юридичних наук.

Клішас Андрій Олександрович, Голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства та держбудівництва, заслужений юрист РФ, доктор юридичних наук.

Ковлер Анатолій Іванович, Голова постійної комісії РПЛ з громадянської участі у розвитку судової системи, заслужений юрист РФ, доктор юридичних наук, колишній суддя ЄСПЛ.

Степашин Сергій Вадимович, Голова Асоціації правників РФ, доктор юридичних наук.

Піскарьов Василь Іванович, депутат Державної думи РФ.

Ці юристи підтримують риторику Кремля і свідомо перекручують принципи і цінності міжнародного права. Ці юристи називають агресивну війну «колективною безпекою», кричуще порушення суверенітету демократичної країни – «заходами з демілітаризації». Юристи, які повинні відстоювати і захищати верховенство права і права людини, знаходять виправдання воєнним злочинам і злочинам проти людяності. Вони мають бути покарані, разом з воєнно-політичним керівництвом Російської Федерації, оскільки є пособниками і ідеологами режиму.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман