Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Спецпроєкт «Юристи путінського режиму»: КЛІШАС А.О.

Міжнародні юридичні фірми припиняють будь-яку співпрацю з Росією, правничі спільноти різних країн засуджують злочинні дії РФ та надають підтримку українцям. Прокурор Міжнародного кримінального суду у Гаазі Карім Хан веде розслідування воєнних злочинів Росії в Україні, щоб притягнути до відповідальності представників вищого політичного або військового керівництва РФ. 16 березня Міжнародний суд ООН вже виніс перше рішення на користь України та зобов’язав Росію припинити військові операції на території України, які розпочалися 24.03.2022.

Всі правники цивілізованого світу наголошують, що Росія вчиняє злочини проти людяності, порушує всі норми міжнародного права, але в російських юристів думка протилежно інша.

Клішас Андрій Олександрович, голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства та держбудівництва, заслужений юрист РФ, доктор юридичних наук, у своїх висловлюваннях зазначає:

  • «Президент РФ действует в соответствии с конституцией России, постановлением Совфеда и нормами международного права. В целях поддержания мира и безопасности, в целях противодействия экстремизму и неонацизму во всех его проявлениях».
  • «Договоры гарантируют защиту прав граждан, проживающих на территории Донецкой и Луганской народных республик, создают правовую основу для пребывания на указанных территориях российских воинских формирований, присутствие которых необходимо для поддержания мира в регионе».

У межах спеціального проєкту «Юристи путінського режиму», Асоціація правників України розповідає, що юристи РФ говорять про війну в Україні та як підтримують злочинні дії російської влади.

Попередні матеріали з цитатами правників Росії:

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!