Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Спецпроєкт «Юристи путінського режиму»: КОВЛЕР А.І.

З моменту повномасштабного вторгнення Росії на територію України скоєно 3236 злочинів агресії та воєнних злочинів, а також 1885 злочинів проти національної безпеки. Станом на сьогодні зафіксовано, що за 33 дні війни від дій російських окупантів загинуло 144 дитини, 220 — поранено. Такі дані оприлюднила Генеральна прокуратура України у своєму Telegram-каналі.

В частини українських міст немає електроенергії та водопостачання, багато людей постійно знаходяться в укриттях, тому що в їхніх містах проходять бойові дії. Оперативно евакуювати населення не вдається через можливі провокації з боку російських окупантів на маршрутах гуманітарних коридорів.

В той час як Україна щосекунди виборює для світу МИР, російські правники підтримують злочинні рішення та дії влади РФ.

Сьогодні у межах спеціального проєкту «Юристи путінського режиму» звертаємо увагу на висловлювання колишнього судді Європейського суду з прав людини Ковлера Анатолія Івановича, голови постійної комісії РПЛ з громадянської участі у розвитку судової системи, заслуженого юриста РФ, доктора юридичних наук:

«Для всех нас это трагедия. Последние дни имела место подлая тактика украинской стороны, провоцировавшей Россию. Если рассуждать с точки зрения международного права, то речь идет о классической гуманитарной интервенции, которую Запад проводил в Косово путем бомбардировок Белграда и позиций сербов. Все это получило оправдание как гуманитарная интервенция. Была она и в Сомали, Гаити, была уже в кавычках в Ливии и так далее».

Ми переконані, що міжнародне право переможе, а всі злочинці будуть нести відповідальність за кожну смерть мирного українця, за кожен зруйнований будинок, за кожне пошкоджене дерево на території нашої незалежної та вільної країни!

Попередні матеріали спецпроєкту:

  • В’ячеслав Володінголова Державної думи Федеральних зборів РФ, заслужений юрист Росії.
  • Микола Патрушев, секретар Ради безпеки РФ, доктор юридичних наук.
  • Андрій Клішас, голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства та держбудівництва, заслужений юрист РФ, доктор юридичних наук.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман