Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Спецпроєкт «Юристи путінського режиму»: ПАТРУШЕВ М.П.

32-й день війни в Україні. Росія продовжує грубо порушувати принципи та норми міжнародного права, що гарантують суверенітет і територіальну цілісність України як незалежної держави і забороняють воєнну агресію. Українців і далі вбивають на території рідної країни, у власних будинках і містах…

Тоді як Міжнародний суд ООН ухвалив рішення у справі щодо порушення РФ Конвенції про запобігання злочину геноциду та наказав Росії негайно припинити військові операції, які почалися на території України 24 лютого 2022 року, російські правники активно підтримують злочинні дії влади РФ.

У межах спеціального проєкту «Юристи путінського режиму» сьогодні поділимося цитатами Патрушева Миколи Платоновича, секретаря Ради безпеки РФ, доктора юридичних наук, про події, що відбуваються зараз в Україні.

  • «Стало очевидным, что именно американские советники поощряют и помогают киевскому режиму в создании биологического и ядерного оружия. У Украины для этого есть все — компетенции, технологии, сырье, средства доставки».
  • «Мы не могли допустить наличие ядерного оружия у оголтелых, неуправляемых националистов».
  • «В сложившихся условиях мы вынуждены были принять упреждающие меры по обеспечению безопасности России и ее граждан».
  • «Им на самом деле действительно есть чего опасаться. И неудивительно, что отмечаемые в ряде стран вспышки инфекционных заболеваний могут быть напрямую связаны с деятельностью биолабораторий на Украине».
  • «В настоящее время военная операция проходит в соответствии с планом. Российские военные в ходе боевых действий в Украине, в которых активное участие принимают народы Северного Кавказа, в том числе Чеченской республики, Дагестана, Кабардино-Балкарии и других регионов, проявляют мужество, героизм и самопожертвование при защите национальной безопасности и национальных интересов России».

Нагадуємо, за посиланням можна ознайомитися із публічними висловлюваннями Володіна В’ячеслава Вікторовича, голови Державної думи Федеральних зборів РФ, заслуженого юриста Росії.

Все буде Україна!

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!