Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Студенти-правники збирають кошти на поїздку на Конкурс імені Філіпа Джессапа

Українські студенти-правники, котрі цьогоріч беруть участь у Конкурсі з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа, потребують допомоги з фінансуванням поїздки на міжнародний та європейський етапи змагання, які відбудуться у Вашингтоні й Женеві відповідно.

Конкурс імені Філіпа Джессапа є найбільшим у світі змаганням студентів-юристів у формі моделі судових дебатів. Конкурс проводять уже 63 роки поспіль, у ньому беруть участь майже 700 юридичних шкіл із приблизно 100 різних країн. Українські команди завжди потрапляють до списку 40 найкращих команд, найкращий результат українських студентів — 9-е місце.

Цьогоріч у змаганні беруть участь команди з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Для покриття витрат на поїздку на міжнародний та європейський етапи конкурсу їм бракує 17 060 доларів.

«Ми могли б звернутися по допомогу до українських юридичних фірм та бізнесу. Однак через повномасштабне вторгнення Росії на український бізнес, у тому числі юридичний, чекають нелегкі часи. З огляду на це ми змушені звертатися до європейських компаній», — каже Маша Столбова, національний адміністратор Конкурсу імені Філіпа Джессапа в Україні.

Якщо ви бажаєте допомогти українським командам, ви можете звернутися до Маші Столбової за адресою електронної пошти jessup.ua@gmail.com.

Слайди з інформацією про команди та конкурс: https://bit.ly/3wNgrW4.

Бюджет: https://cutt.ly/n9GQffH.

Звіт про збір коштів (оновлюється щодня): https://cutt.ly/59GEY8B.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів