Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Створення трибуналу для Росії допоможе зупинити війну, – виконавча директорка АПУ

Світова юридична спільнота має об’єднатися та допомогти урядам і міжнародним організаціям подолати будь-які перешкоди у створенні трибуналу та інших механізмів підзвітності, які сьогодні стоять на порядку денному усього світу.

Про це зазначила виконавча директорка Асоціації правників України Інна Ліньова під час вебінару, присвяченого обговоренню створення Спеціального трибуналу щодо України та притягнення вищого військово-політичного керівництва Російської Федерації до відповідальності. Захід організовано Robert H. Jackson Center у партнерстві з Public International Law & Policy Group та New York State Bar Association.

«Українська юридична спільнота та Асоціація правників України переконані, що створення трибуналу стане ще однією важливою ціллю, яка позбавить Президента Путіна прихильників, зокрема й тих, хто продовжує фінансувати війну. Створення трибуналу вже зараз надішле дуже чіткий сигнал російському керівництву й загалом особам, які підтримують агресію РФ, про те, що справедливість переможе і будь-хто, хто якимось чином допомагає російському керівництву, буде притягнутий до відповідальності», – сказала Інна Ліньова. 

Виконавча директорка додала, що АПУ разом з партнерами, зокрема, Міжнародною асоціацією юристів (IBA), Асоціацією адвокатів штату Нью-Йорк (NYSBA), Американською асоціацією юристів (АВА) та іншими асоціаціями країн світу консолідують позицію юридичної спільноти у боротьбі з російською агресією та здійсненні правосуддя. 

Переглянути вебінар можна за посиланням.

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?