Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Success story: знайомство з Тетяною Ступаковою, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Юристка Тетяна Ступакова з м.Бровари Київської області однією з перших скористалась ініціативою з пошуку житла в Сполученому Королівстві, яка реалізується Асоціацією правників України спільно з Колегією адвокатів Англії та Уельсу (Bar Council of England & Wales). Сьогодні Тетяна та її дві доньки вже є резидентками Великої Британії.

Ми поцікавились у Тетяни про її досвід і враження:

«Про таку можливість та програму я дізналася випадково із соціальних мереж, де знайшла та заповнила відповідну форму.

Війна для моєї родини почалася ще у 2014 році, на той момент я проживала у м. Луганськ та працювала у правоохоронних органах.  Моя родина тоді переїхала до м. Бровари, залишивши все в окупованому місті.  

Коли  24 лютого почалася війна і пролунали перші вибухи саме біля військової частини в Броварах, після кількох днів, проведених у підвалі, мені з дітьми довелося вдруге у житті залишити все і поїхати.

Зараз я мешкаю у чудовій родині, вони прийняли нас як рідних, дитина пішла до школи, допомагають у всьому. Наразі я посилено вивчаю англійську мову, планую знайти роботу, наближену до професії. Плани на майбутнє єдині: головне, щоб закінчилась війна.

Я дякую АПУ та Колегії адвокатів Англії та Уельсу за можливість мені та моїм дітям почуватися у безпеці і мати мирне небо над головою», – розповіла Тетяна.

Нагадуємо, скористатись програмою з пошуку житла можуть всі українські правники, які через військове вторгнення Росії вимушені покинути свої домівки. Реалізація цього проєкту відбувається в межах співпраці між АПУ та Колегією адвокатів Англії та Уельсу, направленої на розвиток діалогу, солідарності та підтримки між правниками Англії, Уельсу та України.

Ви можете підтримати діяльність АПУ щодо спротиву агресії РФ та допомоги громадянам України, зробивши донат. Ми цінуємо те, що Ви залишаєтесь з нами!

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл