Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Створена онлайн-платформа взаємодопомоги «Basecamp: судді та прокурори для України»

Президенти трьох комітетів Ради Європи Консультативної ради європейських суддів (The Consultative Council of European Judges, CCJE) Консультативної ради Європейських прокурорів (The Consultative Council of European Prosecutors, CCPE) та Європейської комісії з питань ефективності правосуддя (The European Commission for the Efficiency of Justice, CEPEJ) звернулися до своїх членів – суддів та прокурорів – із закликом надати підтримку колегам з України, які внаслідок військової агресії Російської Федерації вимушені були покинути територію України і знайшли притулок в інших європейських державах, а також тим, які перебувають в Україні.

«В ім’я солідарності між європейськими професіоналами в галузі права, ми закликаємо європейських колег надати підтримку українським колегам (будь то особистого, адміністративного, матеріального чи навіть професійного характеру) у цей надзвичайно складний для них період», – йдеться у листі.

Для безпосереднього спілкування між європейськими та українськими правниками створена онлайн-платформа взаємодопомоги «Basecamp: судді та прокурори для України».

Платформа є безкоштовним інструментом спілкування та взаємодії в Інтернеті, і також доступна як додаток для смартфонів. Вона сприятиме неформальному спілкуванню між українськими суддями та прокурорами, які знаходяться в Україні чи за її межами, та суддями і прокурорами держав-членів Ради Європи. Мовою спілкування є англійська, але переклад українською буде доступний за запитом, який має бути адресований модератору платформи.

Судді чи прокурори, які бажають приєднатися до цієї платформи, можуть звернутися за електронною адресою basecamp.enrollment@gmail.com, щоб отримати персональне посилання-запрошення.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл