Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Створена онлайн-платформа взаємодопомоги «Basecamp: судді та прокурори для України»

Президенти трьох комітетів Ради Європи Консультативної ради європейських суддів (The Consultative Council of European Judges, CCJE) Консультативної ради Європейських прокурорів (The Consultative Council of European Prosecutors, CCPE) та Європейської комісії з питань ефективності правосуддя (The European Commission for the Efficiency of Justice, CEPEJ) звернулися до своїх членів – суддів та прокурорів – із закликом надати підтримку колегам з України, які внаслідок військової агресії Російської Федерації вимушені були покинути територію України і знайшли притулок в інших європейських державах, а також тим, які перебувають в Україні.

«В ім’я солідарності між європейськими професіоналами в галузі права, ми закликаємо європейських колег надати підтримку українським колегам (будь то особистого, адміністративного, матеріального чи навіть професійного характеру) у цей надзвичайно складний для них період», – йдеться у листі.

Для безпосереднього спілкування між європейськими та українськими правниками створена онлайн-платформа взаємодопомоги «Basecamp: судді та прокурори для України».

Платформа є безкоштовним інструментом спілкування та взаємодії в Інтернеті, і також доступна як додаток для смартфонів. Вона сприятиме неформальному спілкуванню між українськими суддями та прокурорами, які знаходяться в Україні чи за її межами, та суддями і прокурорами держав-членів Ради Європи. Мовою спілкування є англійська, але переклад українською буде доступний за запитом, який має бути адресований модератору платформи.

Судді чи прокурори, які бажають приєднатися до цієї платформи, можуть звернутися за електронною адресою basecamp.enrollment@gmail.com, щоб отримати персональне посилання-запрошення.

Related posts
Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналися 17 правників

Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь