Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Асоціація правників України надала безоплатну правову консультацію 2 тисячам українців

В умовах воєнного стану юристи Асоціації правників України обробили близько 1 тисячі запитів та безплатно проконсультували 2 тисячі українців.

Щодня на гарячу лінію АПУ, що була запущена з перших днів повномасштабної збройної агресій рф проти України, надходить до 40 запитань.

Найбільш поширені – загальні умови перетину кордону та особливості законодавства щодо вивезення дітей і осіб з обмеженими можливостями, що робити, якщо людина стала свідком або жертвою в умовах воєнного стану, соціальні виплати, компенсації за зруйноване та пошкоджене житло, мобілізація, виконання кредитних зобов’язань, питання роботи бізнесу та релокація.

Один запит може містити необхідність у консультуванні відразу до десятка осіб.

Найчастіше правової допомоги потребують жителі міст, де відбуваються активні бойові дії (Київ та Київщина, Чернігівська, Харківська, Донецька, Луганська, Сумська області) та ті, хто вже рухається до кордону і має уточнення щодо документів.

У консультуванні задіяні близько 200 юристів.

За безоплатною правовою допомогою ви можете звернутися за цими номерами тел.: 080 033 58 18 (безкоштовно для дзвінків по Україні), +38 (044) 334-56-76, +38 (097) 840-39-36.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл