Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоЗбір доказів воєнних злочинівМіжнародна підтримкаНовини

Ukraine Task Force of the GAN рекомендує Генсеку ООН укласти двосторонню угоду про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України

The Ukraine Task Force of The Global Accountability Network опублікував технічний документ, який містить проєкт резолюції Генеральній Асамблеї ООН з рекомендацією Генсеку ООН укласти двосторонню угоду про створення Спеціального трибуналу для України щодо злочину агресії разом з розробкою статуту трибуналу. Це буде наріжний документ у дискусіях в ООН.

Над проєктом працювали команда Global Accountability Network (GAN), яку очолювали Ірвін Котлер, колишній міністр юстиції і генеральний прокурор Канади, посол Ганс Корел, колишній заступник Генерального секретаря ООН з правових питань, та Девід Крейн, засновник GAN, засновник та Головний прокурор Спеціального суду ООН щодо Сьєрра-Леоне.

Ознайомитися з документом  можна за посиланням.

Нагадаємо, UKTF тісно співпрацює з Асоціацією правників України, яка  надає експертну та волонтерську допомогу для слідчих дій UKTF GUN. 

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?