Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Україна починає роботу зі створення Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Президент Володимир Зеленський утворив робочу групу з опрацювання питання створення Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії проти України. 

Відповідний указ №661/2022 опублікований на сайті Офісу президента.

Робочу групу створено з метою забезпечення належного міжнародного розслідування і притягнення до відповідальності за вчинення злочину агресії проти України, розробки та підготовки пропозицій щодо створення спеціального міжнародного трибуналу.

Робочій групі доручено напрацювати та внести пропозиції стосовно створення Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії проти України.

Асоціація правників України одразу після повномасштабного вторгнення Росії в Україну неодноразово наголошувала на необхідності створення Спецтрибуналу для Росії, а також приєдналася до звернення представників українських організацій громадянського суспільства до ООН з вимогою створити спеціальний міжнародний трибунал над президентом Росії Володимиром Путіним та всіма посадовими особами РФ, які відповідають за розв‘язання загарбницької війни з найтяжчими наслідками для народу України.

Міжнародна спільнота підтримує АПУ у питанні створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. Зокрема, Ukraine Task Force of The Global Accountability Network опублікував технічний документ, який містить проєкт резолюції Генеральній Асамблеї ООН з рекомендацією Генсеку ООН укласти двосторонню угоду про створення Спеціального трибуналу для України щодо злочину агресії разом з розробкою статуту трибуналу. Детальніше – за посиланням

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?