Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Українські юристи мають змогу працювати в Англії

Українські юристи, яким довелося переїхати до Англії та Уельсу, зможуть практикувати там, надаючи юридичні послуги з українського права, міжнародного та англійського права (включаючи складання договорів), за винятком лише невеликої кількості видів діяльності.

Про це заявила Стефані Бойс, Президентка Правничого товариства Англії та Уельсу (The Law Society of England and Wales) під час зустрічі з Анною Огренчук, Президенткою АПУ, 22 березня 2022 року.

Пані Стефані запевнила у повній солідарності з народом України після незаконного вторгнення Росії до України і наголосила: «Ми засуджуємо дії Російської Федерації, що суперечать міжнародному праву. Безсумнівно, вони є прямою загрозою верховенству права».

Правниче товариство спільно з партнерами започаткували низку ініціатив, спрямованих на допомогу українському народу, зокрема:

— безкоштовна юридична допомога та підтримка українців, які шукають притулку у Великобританії;

— юридична допомога українцям в Україні;

— юридична допомога щодо критичних питань, таких як імміграція, збір та збереження доказів.

Детальніше про ініціативи Правничого товариства для України можна дізнатися за посиланням.

Асоціація правників вдячна Правничому товариству за підтримку України та наших юристів!

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва