Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Українські юристи можуть тимчасово працювати в юридичних фірмах Італії

Associated Law Firm Association (ASLA) — асоціація, що представляє найбільші юридичні фірми в Італії — закликала своїх членів запропонувати оплачувану тимчасову роботу українським юристам, які виїхали до Італії через війну. Наразі вже декілька фірм відкрили такі тимчасові вакансії та чекають на колег з України.

Щоб скористатися цією можливістю, українські юристи повинні відмінно володіти як письмовою, так і усною англійською мовою. Будуть розглядатися спеціалісти з різних практик і спеціалізацій (корпоративне, банківське, комерційне право, міжнародний арбітраж тощо).

Ми вдячні нашим італійським друзям і колегам та пропонуємо юристам, які змушені були тимчасово переїхати до Італії, скористатися цією пропозицією.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Анни Марії Казаті (annamaria.casati@aslaitalia.it), виконавчої секретарки ASLA, та Володимира Якубовського, партнера Юридичної фірми Nobles, у Facebook.

Асоціація правників України дякує за цю ініціативу Edoardo Calcaterra, Barbara de Muro, LCA STUDIO LEGALE, які вже прийняли юристів з України.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман