Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Українські юристи можуть тимчасово працювати в юридичних фірмах Італії

Associated Law Firm Association (ASLA) — асоціація, що представляє найбільші юридичні фірми в Італії — закликала своїх членів запропонувати оплачувану тимчасову роботу українським юристам, які виїхали до Італії через війну. Наразі вже декілька фірм відкрили такі тимчасові вакансії та чекають на колег з України.

Щоб скористатися цією можливістю, українські юристи повинні відмінно володіти як письмовою, так і усною англійською мовою. Будуть розглядатися спеціалісти з різних практик і спеціалізацій (корпоративне, банківське, комерційне право, міжнародний арбітраж тощо).

Ми вдячні нашим італійським друзям і колегам та пропонуємо юристам, які змушені були тимчасово переїхати до Італії, скористатися цією пропозицією.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Анни Марії Казаті (annamaria.casati@aslaitalia.it), виконавчої секретарки ASLA, та Володимира Якубовського, партнера Юридичної фірми Nobles, у Facebook.

Асоціація правників України дякує за цю ініціативу Edoardo Calcaterra, Barbara de Muro, LCA STUDIO LEGALE, які вже прийняли юристів з України.

Related posts
Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналися 17 правників

Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь