Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

VB PARTNERS — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що VB PARTNERS продовжує співпрацю з АПУ як Генеральний партнер у 2023 році!

VB PARTNERS — юридичний бутик, який спеціалізується на White-Collar Crime та Dispute Resolution, заснований у 2005 році.

Його адвокати забезпечують безкомпромісну якість, незалежно від складності, розміру чи публічності проєкту. Клієнти й партнери відзначають не лише відмінне знання законодавства, а й глибоке розуміння їхніх бізнес-процесів і суміжних практик.

Екстрапрофесіоналізм VB PARTNERS підтверджено званням «Фірма року з кримінального права» (Best Lawyers 2021), високими позиціями в Chambers Europe, Legal 500, ТОП-50 юридичних фірм та ін.

Попри складні часи, робота команди стабілізувалася із середини квітня 2022 року. Вони розширили штат і ще більше посили експертизу в ключових практиках. Зараз усі юристи VB PARTNERS фізично перебувають у Києві.

Фірма плідно співпрацює з АПУ з моменту її заснування, а її партнер Денис Бугай очолював Асоціацію протягом трьох каденцій — загалом майже 6 років.

З моменту повномасштабного вторгнення Росії юристи VB PARTNERS регулярно долучалися до різних ініціатив, заходів АПУ, а також були волонтерами.

Щиро вдячні команді VB PARTNERS за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України! Віримо, що цей рік принесе нам Перемогу та багато спільної роботи з відбудови країни.

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів