Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Вітаємо членкиню АПУ Тетяну Бережну з призначенням на посаду заступниці Міністра!

Кабінет Міністрів України затвердив членкиню Асоціації правників України, радницю ЮФ Василь Кісіль і Партнери Тетяну Бережну на посаді заступниці Міністра економіки України.

На новій посаді вона буде займатися трудовою реформою, щоби збільшити таким чином приплив інвестицій в Україну, популяризувати легальну занятість і забезпечити ефективність та захист інтересів так званої «армії відновлення» України.

«Головний мій напрям у Міністерстві – праця і зайнятість. Мрію жити в Україні, де працювати в тіні, не платити податки і збори – це більше не комільфо. Україна у моїй візії – це вільна, незалежна країна, яка створює і заохочує можливості, де громадяни довіряють державі і поважають інституції», – заначила пані Тетяна, коментуючи призначення.

Спільнота АПУ вітає Тетяну Бережну з новим кар’єрним етапом. Бажаємо невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді!

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК