Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Вітаємо членкиню АПУ Тетяну Бережну з призначенням на посаду заступниці Міністра!

Кабінет Міністрів України затвердив членкиню Асоціації правників України, радницю ЮФ Василь Кісіль і Партнери Тетяну Бережну на посаді заступниці Міністра економіки України.

На новій посаді вона буде займатися трудовою реформою, щоби збільшити таким чином приплив інвестицій в Україну, популяризувати легальну занятість і забезпечити ефективність та захист інтересів так званої «армії відновлення» України.

«Головний мій напрям у Міністерстві – праця і зайнятість. Мрію жити в Україні, де працювати в тіні, не платити податки і збори – це більше не комільфо. Україна у моїй візії – це вільна, незалежна країна, яка створює і заохочує можливості, де громадяни довіряють державі і поважають інституції», – заначила пані Тетяна, коментуючи призначення.

Спільнота АПУ вітає Тетяну Бережну з новим кар’єрним етапом. Бажаємо невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді!

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл