Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

«Ви боретеся за Свою і нашу Свободу», – наголошують партнери польських юридичних фірм у листі-підтримці Україні

Сьогодні весь світ об`єднався заради миру. Щодня на адресу Асоціації правників України надходять листи з підтримкою від міжнародних правничих організацій, на сторінку в Facebook пишуть юристи різних країн і висловлюють готовність допомагати та приймати біженців із України. Ми щиро вдячні кожному!

«Весь світ затамував подих та захоплюється вашим героїчним спротивом варварському вторгненню російського режиму на вашу Батьківщину.

Ми, ваші польські друзі – юристи і юристки юридичних фірм, сьогодні віддаємо шану незламному духу України та героїв, які пожертвували свої життя у цій незаконній війні проти суверенної держави Україна.

Ми обіцяємо вам, що будемо робити все, що в наших силах, щоб допомогти вам у вашій боротьбі з жорстоким загарбником, який бомбардує ваші домівки та вбиває невинних мирних мешканців, зокрема жінок та дітей. Ми подбаємо про тих, хто шукає притулок на нашій землі, поки ви проливаєте кров на захист своєї Батьківщини.

Сьогодні ви боретеся за «Свою і нашу Свободу», як колись боролись інші герої, які протистояли злісному царському деспотизму, коли нашу Батьківщину, як і сьогодні Україну, розривали на шматки. Ви боретеся за вільну та об’єднану Європу, за новий демократичний світ, сила якого полягає в солідарності, людській гідності та згуртованості, а не в агресії чи брехні», – йдеться у листі, який підписали більше 300 партнерів юридичних фірм Польщі.

Із оригіналом листа можна ознайомитися за посиланням.

Англійська версія; переклад українською мовою.

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!