Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Як протидіяти колаборантам і диверсантам: інструкція

24 лютого Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Сьогодні 37-й день як війська РФ жорстоко продовжують обстрілювати населені пункти, об’єкти цивільної інфраструктури, вчиняти злочини.

Асоціація правників України разом із юридичною фірмою Kinstellar підготували інструкцію для громадян «Як протидіяти колаборантам і диверсантам».

Колаборант — особа, яка усвідомлено співпрацює із окупаційною цивільною чи військовою владою на шкоду власній країні.

Диверсант — спеціально підготовлений військовослужбовець, як правило, зі складу штатного підрозділу військ спеціального призначення, який входить до складу розвідувально-диверсійної групи, що виконує завдання з розвідки і проведення диверсій в тилу противника у воєнний і передвоєнний час з метою дезорганізації управління військами, державних та інших установ, знищення або тимчасового виведення з ладу найважливіших промислових підприємств, військових об’єктів, транспорту, зв’язку, а також збору інформації про противника.

Зберігайте інструкцію та будьте пильними! Україна переможе!

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США