Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Як протидіяти колаборантам і диверсантам: інструкція

24 лютого Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну. Сьогодні 37-й день як війська РФ жорстоко продовжують обстрілювати населені пункти, об’єкти цивільної інфраструктури, вчиняти злочини.

Асоціація правників України разом із юридичною фірмою Kinstellar підготували інструкцію для громадян «Як протидіяти колаборантам і диверсантам».

Колаборант — особа, яка усвідомлено співпрацює із окупаційною цивільною чи військовою владою на шкоду власній країні.

Диверсант — спеціально підготовлений військовослужбовець, як правило, зі складу штатного підрозділу військ спеціального призначення, який входить до складу розвідувально-диверсійної групи, що виконує завдання з розвідки і проведення диверсій в тилу противника у воєнний і передвоєнний час з метою дезорганізації управління військами, державних та інших установ, знищення або тимчасового виведення з ладу найважливіших промислових підприємств, військових об’єктів, транспорту, зв’язку, а також збору інформації про противника.

Зберігайте інструкцію та будьте пильними! Україна переможе!

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман