Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Як юристи у світі допомагають українцям. Історія одного волонтерства

Коли Росія вторглася в Україну, Міжнародна секція Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (The New York State Bar Association’s International Section) одразу зібрала найкращих юристів у галузі міжнародного права і розпочала роботу. Для допомоги Україні було створено NYSBA’s Ukraine Task Force. Основну частину роботи у цій волонтерській ініціативі  взяло на себе Відділення NYSBA в Україні, яке діє на базі Асоціації правників України.

Українцям, які шукали захисту від війни, допомагали прискорити отримання дозвільних документів на роботу, шукати безпечні притулки та місця для проживання та вирішували ще багато питань. 

Інший важливий напрямок, яким займалася NYSBA’s Ukraine Task Force – збір доказів, які доводять воєнні злочини Росії.  

Натхненна та системна робота дала справді видатні результати, і NYSBA’s Ukraine Task Force нині перетворилася на Оперативну групу з української  імміграції, яка діє на національному рівні. Ця добровільна юридична коаліція налічує понад 100 адвокатів та фахівців у галузі політики, а також представників некомерційних та правозахисних організацій.

Про те, як відбувалося створення Ukraine Immigration Task Force та що вона зараз робить, читайте за посиланням.

Нагадаємо, що в грудні 2021 року Міжнародна секція NYSBA та АПУ уклали меморандум про співпрацю, а на базі АПУ було відкрито Відділення NYSBA в Україні. Членство в NYSBA та в її Міжнародній секції є безкоштовним для адвокатів-членів АПУ до 30 вересня 2022 року. Детальніше – в покроковій інструкції за посиланням.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл