Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Як юристи у світі допомагають українцям. Історія одного волонтерства

Коли Росія вторглася в Україну, Міжнародна секція Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (The New York State Bar Association’s International Section) одразу зібрала найкращих юристів у галузі міжнародного права і розпочала роботу. Для допомоги Україні було створено NYSBA’s Ukraine Task Force. Основну частину роботи у цій волонтерській ініціативі  взяло на себе Відділення NYSBA в Україні, яке діє на базі Асоціації правників України.

Українцям, які шукали захисту від війни, допомагали прискорити отримання дозвільних документів на роботу, шукати безпечні притулки та місця для проживання та вирішували ще багато питань. 

Інший важливий напрямок, яким займалася NYSBA’s Ukraine Task Force – збір доказів, які доводять воєнні злочини Росії.  

Натхненна та системна робота дала справді видатні результати, і NYSBA’s Ukraine Task Force нині перетворилася на Оперативну групу з української  імміграції, яка діє на національному рівні. Ця добровільна юридична коаліція налічує понад 100 адвокатів та фахівців у галузі політики, а також представників некомерційних та правозахисних організацій.

Про те, як відбувалося створення Ukraine Immigration Task Force та що вона зараз робить, читайте за посиланням.

Нагадаємо, що в грудні 2021 року Міжнародна секція NYSBA та АПУ уклали меморандум про співпрацю, а на базі АПУ було відкрито Відділення NYSBA в Україні. Членство в NYSBA та в її Міжнародній секції є безкоштовним для адвокатів-членів АПУ до 30 вересня 2022 року. Детальніше – в покроковій інструкції за посиланням.

Related posts
Новини

Станьте членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України!

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

Американська асоціація юристів закликала ООН розслідувати воєнні злочини Росії в Україні

Експертна думкаНовини

«Зелена» енергетика під час війни: чого чекати виробникам електроенергії?

Новини

Запрошуємо членів АПУ долучитись  до оргкомітетів національних осінніх заходів 2022