Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Яким був перший місяць війни для Асоціації правників України

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Асоціація правників України консолідувала зусилля юристів у протидії російській агресії та для допомоги українцям.

АПУ створила гарячу лінію і за місяць роботи допомогла більше 2000 громадян, які зверталися за юридичними консультаціями, організувала робочу групу з 35 юристів-волонтерів для документування воєнних злочинів, розробила guide-book щодо правил міграції до 25 країн, підготувала та надіслала органам влади низку пропозицій законодавчих змін з огляду на воєнне вторгнення РФ, активізувала міжнародну діяльність, спрямовану на притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини та посилення санкцій проти РФ.

АПУ продовжує тримати оборону на юридичному фронті. І закликає всю юридичну спільноту долучатися до ініціатив Асоціації! Всю актуальну інформацію на час воєнних дій можна відслідковувати на сайті.

Разом ми переможемо!

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл