Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Яким був перший місяць війни для Асоціації правників України

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Асоціація правників України консолідувала зусилля юристів у протидії російській агресії та для допомоги українцям.

АПУ створила гарячу лінію і за місяць роботи допомогла більше 2000 громадян, які зверталися за юридичними консультаціями, організувала робочу групу з 35 юристів-волонтерів для документування воєнних злочинів, розробила guide-book щодо правил міграції до 25 країн, підготувала та надіслала органам влади низку пропозицій законодавчих змін з огляду на воєнне вторгнення РФ, активізувала міжнародну діяльність, спрямовану на притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини та посилення санкцій проти РФ.

АПУ продовжує тримати оборону на юридичному фронті. І закликає всю юридичну спільноту долучатися до ініціатив Асоціації! Всю актуальну інформацію на час воєнних дій можна відслідковувати на сайті.

Разом ми переможемо!

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман