Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Європейська асоціація юристів підготувала короткі огляди європейських юрисдикцій для українських правників за кордоном

Європейська асоціація юристів (The European Lawyers’ Association, ELA) з метою підтримати українських правників, які через війну виїхали за кордон, підготували збірник, у якому наведена інформація про те, як українські юристи можуть працювати та/або перекваліфікуватися в інших європейських юрисдикціях.

Європейська асоціація юристів є асоціацією випускників Європейської програми юристів (the European Lawyers’ Programme ) та Європейської програми молодих юристів (the European Young Lawyers’ Scheme), була створена у 1985 році з метою підтримки професійних та соціальних контактів, встановлених під час Програми, та надати учасникам можливість для розвитку цих зв’язків з іншими учасниками та практиками у Великій Британії. До неї входять близько 700 членів із 28 країн.

ELA зібрала матеріали через власну мережу членів та національних представників.

Огляд містить інформацію про юрисдикцію 15 країн. Зокрема, у документі зібрана інформація про способи та процедури перекваліфікації українських правників у юрисдикції певної країни, про можливості роботи в якості професійного юриста без перекваліфікації, про місцеві НГО чи професійні організації, які можуть підтримати українських юристів у процесі перекваліфікації та ін.

Завантажити документ можна тут.

Більше про ELA – за посиланням.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу