Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Європейська асоціація юристів підготувала короткі огляди європейських юрисдикцій для українських правників за кордоном

Європейська асоціація юристів (The European Lawyers’ Association, ELA) з метою підтримати українських правників, які через війну виїхали за кордон, підготували збірник, у якому наведена інформація про те, як українські юристи можуть працювати та/або перекваліфікуватися в інших європейських юрисдикціях.

Європейська асоціація юристів є асоціацією випускників Європейської програми юристів (the European Lawyers’ Programme ) та Європейської програми молодих юристів (the European Young Lawyers’ Scheme), була створена у 1985 році з метою підтримки професійних та соціальних контактів, встановлених під час Програми, та надати учасникам можливість для розвитку цих зв’язків з іншими учасниками та практиками у Великій Британії. До неї входять близько 700 членів із 28 країн.

ELA зібрала матеріали через власну мережу членів та національних представників.

Огляд містить інформацію про юрисдикцію 15 країн. Зокрема, у документі зібрана інформація про способи та процедури перекваліфікації українських правників у юрисдикції певної країни, про можливості роботи в якості професійного юриста без перекваліфікації, про місцеві НГО чи професійні організації, які можуть підтримати українських юристів у процесі перекваліфікації та ін.

Завантажити документ можна тут.

Більше про ELA – за посиланням.

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!