Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерів

Європейський гуманітарний університет запрошує українських студентів-юристів на 5-денний Літній університет для обговорення питання захисту прав людини

Європейський гуманітарний університет (European Humanities University, EHU) запрошує українських студентів-юристів взяти участь у «Літньому університеті», в рамках якого обговорюватиметься міжнародне право прав людини.

Цього року захід буде присвячено темі «Права людини для всіх: Людство-Технології-Право». Стрімкий розвиток технологій, що стали невід’ємною частиною нашого життя, змінює та формує нову систему прав людини та міжнародного права. Питання забезпечення та захисту прав людини та належного правового регулювання виникають у найрізноманітніших галузях: від сфер політики, управління та правосуддя, миру та глобальної безпеки до сфер приватної та громадянської активності, підприємницької діяльності та фінансових ринків. У центрі уваги Літнього Університету’22 будуть питання права та гуманності як основних регулятивних механізмів нової технологічної реальності.

Великою перевагою ЛУ’22 є його спрямованість на створення та розвиток групових проєктів учасників, які супроводжуються наставництвом експертів у 5 тематичних напрямках та спеціальним призовим фондом.

Щоб подати заявку, українські студенти мають заповнити реєстраційну форму, включаючи короткий мотиваційний лист, за посиланням.

Програма розвитку комерційного права Управління головного юрисконсульту міністерств торгівлі США (CLDP) може сплатити реєстраційний внесок для українських студентів, які подадуть заявку на участь у заході та будуть обрані EHU (орієнтовно 20-25 студентів).

Мова заходу – англійська.

Детальна інформація про захід та умови участі – за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

Новини партнерів

Обхід санкцій щодо поставки зброї: як українські юристи протидіють західним постачальникам ВПК рф, - VB PARTNERS

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору