Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерів

Юридичний портал FEMIDA.UA запрошує правників долучитися до спецвипуску журналу

FEMIDA.UA  — це інформаційно-аналітичне онлайн-видання про суспільство, бізнес та юриспруденцію, мета якого — публікація максимально об’єктивної інформації, що допоможе юристам і представникам бізнесу ухвалювати правильні рішення.

Колектив видання слідкує за юридичними й економічними тенденціями, актуальними подіями, залучає компетентних експертів, готує ексклюзивні інтерв’ю, спецпроєкти та аналітичні матеріали, а також виступає партнером та організатором форумів, конференцій, круглих столів, неформальних зустрічей, практичних дискусій, де говорить бізнес, юристи і представники держави.

FEMIDA.UA також випускає періодичне журнальне видання. Найближчий випуск журналу буде розповсюджений під час З’їзду суддів України, який відбудеться незабаром.

Редакція журналу запрошує адвокатів та суддів долучитися до випуску та надати до публікації статті, інтерв’ю чи коментарі.

Зверніть увагу! 23 листопада 2022 року – дедлайн подачі матеріалів.

Для додаткової інформаії щодо публікації матеріалів звертайтеся, будь ласка, за наступними контактами: +38 (099) 460-20-24 office@femida.ua; eandreikina@gmail.com

Нагадаємо, FEMIDA.UA – інформаційний партнер Асоціації правників України.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

Новини партнерів

MORIS розширює експертизу в практиці кримінального права