Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Запобігання торгівлі та сексуальному насильству над дітьми: поради для батьків і опікунів

Ресурси для Батьків з України – сайт, створений командою «Батьківство заради здоров’я протягом усього життя» (Parenting for Lifelong Health, PLH) в Оксфордському університеті за співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ, WHO), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ, UNICEF), Верховним комісаром ООН у справах біженців (УВКБ ООН, UNHCR), та іншими міжнародними організаціями.

Команда експертів із дитячо-батьківських відносин Оксфордського університету з десятилітнім досвідом підготувала підбірку порад для батьків, що має на меті запобігання торгівлі та сексуального насильства над дітьми. Завантажити можна за посиланням.

Оскільки кількість людей, що змушені покинути Україну, вже налічує мільйони, діти піддаються підвищеному ризику торгівлі людьми та експлуатації (див. статті ЮНІСЕФ та The Guardian). З огляду на це, надзвичайно важливо забезпечити поінформованість сімей корисними інструкціями та рекомендаціями.

Нові поради, а також усі попередні матеріали щодо допомоги батькам, опікунам і дітям у подоланні кризи, можна знайти на вебсайті, Google Drive та YouTube каналі.

Related posts
Експертна думкаНовини

Дмитро Кухнюк: Право - є мистецтвом добра і справедливості, юрист майбутнього – людина, яка повинна бездоганно володіти цим мистецтвом

Новини

Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (SRA) опублікував рекомендації щодо режиму санкцій

Експертна думкаНовини

АПУ приносить користь – і кожному окремому правнику, і юридичному ринку в цілому, – Ігор Шевченко

ВажливоНовини

20 років разом! – Асоціація правників України на сторожі верховенства права