Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Запобігання торгівлі та сексуальному насильству над дітьми: поради для батьків і опікунів

Ресурси для Батьків з України – сайт, створений командою «Батьківство заради здоров’я протягом усього життя» (Parenting for Lifelong Health, PLH) в Оксфордському університеті за співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ, WHO), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ, UNICEF), Верховним комісаром ООН у справах біженців (УВКБ ООН, UNHCR), та іншими міжнародними організаціями.

Команда експертів із дитячо-батьківських відносин Оксфордського університету з десятилітнім досвідом підготувала підбірку порад для батьків, що має на меті запобігання торгівлі та сексуального насильства над дітьми. Завантажити можна за посиланням.

Оскільки кількість людей, що змушені покинути Україну, вже налічує мільйони, діти піддаються підвищеному ризику торгівлі людьми та експлуатації (див. статті ЮНІСЕФ та The Guardian). З огляду на це, надзвичайно важливо забезпечити поінформованість сімей корисними інструкціями та рекомендаціями.

Нові поради, а також усі попередні матеріали щодо допомоги батькам, опікунам і дітям у подоланні кризи, можна знайти на вебсайті, Google Drive та YouTube каналі.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва