Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Запрошуємо членів АПУ долучитись  до оргкомітетів національних осінніх заходів 2022

Асоціація правників України (АПУ) запрошує фахівців взяти участь у роботі організаційних комітетів з підготовки національних осінніх заходів 2022 року.

Відповідно до «Положення про підготовку ключових заходів АПУ»  організаційний комітет заходу – це група осіб, які відповідають за змістовне наповнення заходу та своєчасне надання Секретаріату АПУ необхідних відомостей для організації та проведення заходу.

Зверніть увагу! До складу організаційного комітету може входити один представник від однієї юридичної компанії. Членами організаційного комітету заходу можуть бути лише члени АПУ з оплаченим членським внеском, які є визнаними фахівцями у відповідній галузі права, окрім випадків, передбачених п. 3.6. Положення про підготовку ключових заходів АПУ

Для того щоб висунути свою кандидатуру до складу організаційного комітету заходу, необхідно до 12 серпня 2022 року включно заповнити електронну заяву в члени організаційного комітету.

Перелік заходів:

  • XІ Податковий форум
  • XI Судовий форум АПУ
  • I Форум з трудового права
  • XVІ Щорічний форум з корпоративного права
  • IX Конференція з кримінального права та процесу
  • ІІІ Форум з міграційного права
  • IP UKRAINE NOW 2022
  • VIІІ Форум з конкурсного права

Зверніть увагу! Формування організаційного не свідчить про зобов’язання щодо проведення заходу. Секретаріат АПУ (за рекомендацією організаційного комітету) може прийняти рішення про відмову у проведенні традиційних щорічних заходів в 2022 році, враховуючи обставини, зумовлені збройною агресією РФ.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380 (96) 742-71-07, e-mail: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа — Катерина Пищик

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!