Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

The Ukraine Task Force of The Global Accountability Network (GAN UTF) опубліковано оновлений Звіт щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та агресії, вчинених Російською Федерацією (РФ) проти України (видання друге). Звіт підготовлено за сприяння Асоціації правників України.

Серед іншого, у документі описано міжнародно-правові механізми притягнення РФ до відповідальності, визначено осіб, відповідальних за скоєні злочини, та сформовано приклади обвинувальних актів вищому військово-політичному керівництву РФ.

Звіт закликає міжнародне співтовариство відреагувати на порушення міжнародного права, використовуючи вже існуючі механізми підзвітності.

Ознайомитися з документом можна за посиланням.

Нагадаємо, the Global Accountability Network є мережею прокурорів, адвокатів, науковців та інших експертів, а також студентів, які збирають та аналізують інформацію з відкритих джерел про міжнародні злочини. У фокусі GAN продовжують перебувати події в Сирії, Ємені, Венесуелі, Китаї, а тепер – і в Україні. Асоціація правників України підтримує зусилля GAN щодо збору інформації про злочини, які вчиняються Російською Федерацією в Україні, та щодо широкого розповсюдження такої інформації серед світової спільноти, а також надає експертну та волонтерську допомогу для слідчих дій UKTF GAN.

Перше видання звіту – за посиланням.

Related posts
Новини

Опитування щодо удосконалення процесуального законодавства

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!