Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерівПодії

10-11 лютого відбудеться Онлайн-Курс “English at Work Made Easy!” («Англійська на роботі — це легко!»)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачами права із США, надаючи членам АПУ знижку 30% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачами курсу є:

Професор Майкл Блейзі — випускник Школи права Нью-Йоркського університету та Гамільтонського коледжу. Він є експертом із комерційного та споживчого права й досвідченим професором права.

Зараз професор Блейзі викладає переконливе юридичне письмо суддям і юристам у Школі права Сіетлського університету, Школі права Дікінсона штату Пенсильванія та Національному судовому коледжі. Блейзі викладав у таких країнах, як Індія та Туреччина, а його роботи публікували найпрестижніші американські академічні журнали. Він отримав практичний досвід як цивільний і кримінальний судовий юрист у Денвері та Нью-Йорку, а також як юридичний клерк почесного професора Девіда Річмана. Блейзі є членом адвокатури в штатах Нью-Йорк і Колорадо.

Камілла Хіггінс — випускниця престижного Університету Джорджа Мейсона та професійний викладач ділової англійської з багаторічним досвідом роботи як з індивідуальними клієнтами, так і з фірмами. Їй подобається відходити від підручників англійської мови, які часто є непрактичними з точки зору реальної професійної роботи юристів, податкових консультантів, бухгалтерів, менеджерів, аудиторів й аналітиків. Натомість вона зосереджується на практичному й повсякденному використанні мови в діловому контексті.

Камілла Хіггінс створює простір, де слухачі проходять реальні професійні сценарії. Замість того, аби перевантажувати мозок сухими правилами англійської мови, вона викладає мовні стандарти, котрі використовують у реальному житті — під час читання, аналізу та написання складних ділових документів.

Курс “English at Work Made Easy!” («Англійська на роботі — це легко!»), 10-11 лютого 2023 року

  • Цілі курсу:
    • ви вивчите англійську термінологію, необхідну для розвитку ваших навичок професійного спілкування з діловими партнерами, клієнтами й підрядниками;
    • зрозумієте, що зробить вашу письмову та розмовну англійську на робочому місці чіткою і точною;
    • здобудете практичні навички, необхідні для формування власної позиції в національному й міжнародному робочому середовищі, та почнете звучати як носій мови.
  • Кінцевий термін реєстрації зі знижкою для членів Асоціації: 3 лютого 2023 року.
  • Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/Q9xcqfh
  • Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «UBA discount» у реєстраційній формі): 1529 грн.

Будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим запрошенням з вашими колегами.

У разі виникнення запитань просимо звертатися на електронну скриньку: kurii@cfasofficial.com.

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Related posts
Новини партнерів

MORIS супроводжував процес спадкування 1 мільйона доларів, який Головнокомандувач ЗСУ перерахував на армію

Події

28 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юрист у новому інноваційному світі»

Події

10 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юридичний дизайн або як зробити його більш доступним та зрозумілим кожному»

Події

03 лютого I Забезпечення позову у спорах щодо дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.