Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерівПодії

17-18 лютого відбудеться Онлайн-Курс “Contracts for the International Sale of Goods” («Договори з міжнародного продажу товарів»)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 30% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Френк Салліван-молодший, був суддею Верховного суду штату Індіана майже 19 років. Раніше він обіймав посаду State Budget Director штату Індіана, а також займався бізнесом і комерційним правом. Окрім викладацької роботи й участі в ініціативах з реформування національного законодавства, він є президентом Indianapolis Civilian Police Merit Board та головою Indiana State Employees’ Appeals Commission.

Салліван є членом Американського юридичного інституту (ALI) й уповноваженим від Комісії з єдиного права штату Індіана, найпрестижнішої організації з правової реформи Америки. Зараз він входить до Об’єднаного редакційного комітету ALI-ULC з Уніфікованого комерційного кодексу та нових технологій (UCC-ET), який готує поправки до UCC для врахування нових технологічних розробок, як-от технологія розподіленого реєстру, віртуальна валюта, електронні банкноти, інші цифрові активи, платежі та пакетні транзакції.

Салліван є професором комерційного права Школи права імені Роберта Х. Маккіні в Університеті Індіани (IU) в Індіанаполісі. Під час святкування 200-річчя IU 2020 року Рада опікунів цього навчального закладу назвала його «Професором двохсотріччя Університету Індіани».

Курс “Contracts for the International Sale of Goods” («Договори з міжнародного продажу товарів»), 17-18 лютого 2023 року

 • Цілі курсу:
  • навчити вас, як перевірити, чи підлягає контракт положенням КМКПТ, і зрозуміти основні типи положень у договорах міжнародної купівлі-продажу товарів, включно з їхніми наслідками;
  • ви дізнаєтеся, коли таких контрактів можна уникнути — або шляхом відмови, або через анулювання;
  • дізнаєтесь про обставини, за яких контракти на міжнародну купівлю-продаж товарів регулюватимуться КМКПТ, а за яких ні; що призведе до визначення того, коли продавець відповідатиме згідно з КМКПТ за якість й ефективність продукції, навіть якщо продавець не надає покупцеві письмової гарантії;
  • також дізнаєтеся про збитки згідно з КМКПТ, на які має право сторона договору міжнародної купівлі-продажу товарів, якщо інша сторона порушує свої зобов’язання за договором.
 • Кінцевий термін реєстрації зі знижкою для членів Асоціації: 7 лютого 2023 року
 • Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/A9Zoxds
 • Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «UBA discount» у реєстраційній формі): 2429 грн

Будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим запрошенням з вашими колегами.

У разі виникнення запитань просимо звертатися на електронну скриньку: kurii@cfasofficial.com.

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерів

Відкритий Благодійний турнір зі швидких шахів «Золота Тура»

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm домоглася звільнення українки, яку вагітною ув’язнили в Угорщині за надуманими звинуваченнями