Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерівПодії

30 вересня – 1 жовтня відбудется курс «Cryptocurrencies, Non-Fungible Tokens (NFTs) and Central Bank Digital Currencies (CBDCs): Law & Policy» («Криптовалюти, незмінні токени (NFT) і цифрові валюти центрального банку (CBDC): право та політика»)

Центр американських студій  – першої організації в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, – запрошує членів Асоціації правників України для участі у онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 30% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачами курсу є:

Майкл Гілберт – віце-декан і професор права юридичного факультету Університету Вірджинії (8-й найкращий юридичний факультет Сполучених Штатів), де він також керує Центром публічного права та політичної економії UVA Law. До того, як приєднатися до факультету UVA, Гілберт був клерком судді Вільяма А. Флетчера в Апеляційному суді дев’ятого округу США.

Абрагам Сазерленд отримав ступінь доктора філософії в Каліфорнійському університеті в Берклі та ступінь бакалавра у Гарвардському університеті. Професор Сазерленд зараз є професором права в Школі права Університету Вірджинії та радником Proof of Stake Alliance – галузевої групи, яка зосереджується на технології proof-of-stake криптовалюти, і є співробітником Coin Center.

Нижче ви знайдете більш детальну інформацію, а також посилання на офіційну пропозицію курсу.

Курс «Cryptocurrencies, Non-Fungible Tokens (NFTs) and Central Bank Digital Currencies (CBDCs): Law & Policy» («Криптовалюти, незмінні токени (NFT) і цифрові валюти центрального банку (CBDC): право та політика»), (30 вересня – 1 жовтня, 2022 року)

  • Мета курсу: охопити ключові юридичні, технологічні та політичні питання, пов’язані з криптовалютою, незмінними токенами та цифровими валютами центрального банку.
  • Викладачі: досвідчені практикуючі юристи та професори права з Вірджинії.
  • Кінцевий термін реєстрації зі знижкою для членів асоціації: 15 вересня 2022 року
  • Реєстраційна форма: https://forms.gle/C36oqsgvRt7qgQj39
  • Офіційна пропозиція (із детальною інформацією про курс): https://drive.google.com/file/d/1zVc_NvdflHrci4_J9_5_qhSmMIRpoqsa/view?usp=sharing

Будемо дуже вдячні, якщо Ви поділитесь цим запрошенням з Вашими колегами.

У разі виникнення запитань, просимо звертатись на електронну скриньку: kurii@cfasofficial.com

Також запрошуємо долучатись до сторінки Центру американських студій в Україні в Linkedin.

Related posts
Події

18 серпня відбудеться захід Комітетів АПУ на тему: «Орендні відносини комерційної нерухомості під час воєнного стану»

Події

16 серпня відбудеться відкрите засідання Комітету АПУ з трудового права

Події

11 серпня відбудеться захід Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі на тему: «Тимчасові торговельні преференції ЄС для України у зв’язку із російською агресією: реальна користь і підводні камені»

Новини партнерів

Подаруй дитині книгу до 1 вересня! - запрошує «Бібліотека Мрій»