Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерівПодії

4-5 лютого відбудеться Онлайн-Курс “Land a Better Deal: Negotiation Strategies&Techniques” («Укладіть кращу угоду: стратегії та методи ведення переговорів»)

Центр американських студій — перша організація в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, — радий запросити членів Асоціації правників України до участі в онлайн-курсі вихідного дня з викладачем права із США, надаючи членам АПУ знижку 30% від ціни, встановленої за участь для учасників з інших країн.

Викладачем курсу є:

Гел Абрамсон — професор Юридичного центру Туро (Нью-Йорк), має дипломи з бізнесу (Мічиганський університет), права (Сиракузький університет, Гарвардська юридична школа) й державного управління (Гарвардська школа державного управління Кеннеді). Понад 25 років Абрамсон активно займається розробкою та практикою внутрішнього й міжнародного розв’язання спорів. Він робить свій внесок як викладач, тренер, автор та учасник професійних комітетів, а також активно виступає як посередник і фасилітатор. Він також викладав і стажувався в галузі розв’язання спорів у 21 країні на шести континентах. Гел Абрамсон є відомим автором, дві з його численних публікацій отримали міжнародні нагороди від CPR Institute for Conflict Resolution.

Курс “Land a Better Deal: Negotiation Strategies&Techniques” («Укладіть кращу угоду: стратегії та методи ведення переговорів»), 4-5 лютого 2023 року

  • Цілі курсу:
    • ви «навчатиметесь на практиці» під керівництвом справжніх американських експертів, отримуючи відгуки та відповіді на свої запитання;
    • отримаєте фундамент і ресурси, завдяки яким зможете продовжувати розвивати свої навички перемовин упродовж усього подальшого життя.

Курс буде структуровано навколо простої у використанні карти, котра допоможе навчитись ефективного ведення переговорів. Інструктаж буде організовано шляхом вивчення структури, яку легко зрозуміти та запам’ятати і яка включає базові концепції, що широко застосовуються, як-от активне слухання, найкраща альтернатива угоді в переговорах (Best Alternative to a Negotiated Agreement (BATNA)), резервна ціна (Reservation Price (RP)) тощо.

Виходячи з карти переговорів, курс охоплюватиме такі широкі теми:

  • підготовка до переговорів — побудова стосунків і збір інформації (спілкування);
  • переговори «всередині кола» — зосередження на інтересах, а не на позиціях;
  • розробка варіантів і заявлена вартість;
  • вихід із кола для завершення переговорів — укладення угоди / вибір BATNA.

У межах кожної з цих широких тем курс охоплюватиме низку конкретних стратегій та методів.

  • Ціна зі знижкою для членів АПУ (при зазначенні «UBA discount» у реєстраційній формі): 1439 грн.

Будемо дуже вдячні, якщо ви поділитеся цим запрошенням з вашими колегами.

У разі виникнення запитань просимо звертатися на електронну скриньку: kurii@cfasofficial.com.

Також запрошуємо долучатися до сторінки Центру американських студій в Україні в LinkedIn.

Related posts
Новини партнерів

MORIS супроводжував процес спадкування 1 мільйона доларів, який Головнокомандувач ЗСУ перерахував на армію

Події

28 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юрист у новому інноваційному світі»

Події

10 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юридичний дизайн або як зробити його більш доступним та зрозумілим кожному»

Новини партнерівПодії

10-11 лютого відбудеться Онлайн-Курс “English at Work Made Easy!” («Англійська на роботі — це легко!»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.