Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерів

MORIS розширює експертизу в практиці кримінального права

Експертиза ЮК MORIS підсилилася розширенням кримінальної практики. У команді – нові колеги, професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід: партнери Станіслав Пелюк та Тетяна Гончарюк, юристи Богдан Довгань та Діана Дубина.

Андрій Романчук, керуючий партнер: «Наша компанія завжди прагнула в повній мірі та максимально професійно надавати клієнтам як правову допомогу, так і консультації, які б давали можливість бізнесу активно та динамічно зростати.Практика кримінального права є однією з найважливіших як в частині захисту самих клієнтів, так і їхніх активів. Саме тому ми горді, що в такий час до MORIS долучилась команда високопрофесійних та фахових адвокатів, серед яких Станіслав Пелюк та Тетяна Гончарюк стали партнерами нашої компанії».

Тетяна Гончарюк, партнер: «Приєднання до складу партнерів провідної української юридичної компанії MORIS для мене є важливим та відповідальним кроком і водночас новим етапом розвитку у сфері юриспруденції. Рада об’єднати досвід і знання в сфері кримінальної практики з потужною командою професіоналів, з якими поділяю спільні цінності та маю однакові погляди. Переконана, що кожен спільний проект буде цікавим для всієї команди і результативним для кожного клієнта! Дякую за довіру!.

Станіслав Пелюк, партнер: «Приєднання до партнерського складу MORIS, з яким я знайомий з 2012 року, розглядаю як високу особисту відповідальність і можливість істотно підвищити стандарти якості надання правової допомоги нашим клієнтам. Моя задача – посилення і розвиток кримінальної практики.Попереду важка, кропітка і цікава праця.Знаю, що ефективний захист в складних кримінальних провадженнях може бути забезпечений виключно висококваліфікованою командною роботою.Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо найвищого результату як для клієнтів, так і для нашої команди».

Асоцціація правників України щиро вітає колег та бажає професійних успіхів на юридичному фронті!

Related posts
Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерів

Відкритий Благодійний турнір зі швидких шахів «Золота Тура»

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm домоглася звільнення українки, яку вагітною ув’язнили в Угорщині за надуманими звинуваченнями

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)