Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерів

MORIS розширює експертизу в практиці кримінального права

Експертиза ЮК MORIS підсилилася розширенням кримінальної практики. У команді – нові колеги, професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід: партнери Станіслав Пелюк та Тетяна Гончарюк, юристи Богдан Довгань та Діана Дубина.

Андрій Романчук, керуючий партнер: «Наша компанія завжди прагнула в повній мірі та максимально професійно надавати клієнтам як правову допомогу, так і консультації, які б давали можливість бізнесу активно та динамічно зростати.Практика кримінального права є однією з найважливіших як в частині захисту самих клієнтів, так і їхніх активів. Саме тому ми горді, що в такий час до MORIS долучилась команда високопрофесійних та фахових адвокатів, серед яких Станіслав Пелюк та Тетяна Гончарюк стали партнерами нашої компанії».

Тетяна Гончарюк, партнер: «Приєднання до складу партнерів провідної української юридичної компанії MORIS для мене є важливим та відповідальним кроком і водночас новим етапом розвитку у сфері юриспруденції. Рада об’єднати досвід і знання в сфері кримінальної практики з потужною командою професіоналів, з якими поділяю спільні цінності та маю однакові погляди. Переконана, що кожен спільний проект буде цікавим для всієї команди і результативним для кожного клієнта! Дякую за довіру!.

Станіслав Пелюк, партнер: «Приєднання до партнерського складу MORIS, з яким я знайомий з 2012 року, розглядаю як високу особисту відповідальність і можливість істотно підвищити стандарти якості надання правової допомоги нашим клієнтам. Моя задача – посилення і розвиток кримінальної практики.Попереду важка, кропітка і цікава праця.Знаю, що ефективний захист в складних кримінальних провадженнях може бути забезпечений виключно висококваліфікованою командною роботою.Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо найвищого результату як для клієнтів, так і для нашої команди».

Асоцціація правників України щиро вітає колег та бажає професійних успіхів на юридичному фронті!

Related posts
Експертна думкаНовиниНовини партнерів

Розслідування та судовий розгляд російських воєнних злочинів проти України – виклик для національних та міжнародних систем правосуддя

НовиниНовини партнерів

Юридичний портал FEMIDA.UA запрошує правників долучитися до спецвипуску журналу

Новини партнерівПодії

2 грудня відбудеться Онлайн-Курс “Secured Transactions” («Забезпечені операції»)

Новини партнерівПодії

9-10 грудня відбудеться Онлайн-Курс “Legal Writing & Legal Analysis” («Юридичне письмо та правовий аналіз»)