Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерів

MORIS супроводжував процес спадкування 1 мільйона доларів, який Головнокомандувач ЗСУ перерахував на армію

Минулого тижня сторінки українських ЗМІ облетіла новина про те, що американець українського походження Григорій Степанець перед смертю заповів Головнокомандувачу Збройних Сил України Валерію Залужному частину свого спадку в розмірі 1 мільйона доларів. Після успадкування коштів генерал Залужний перерахував усю суму на потреби ЗСУ.

Команда MORIS, Генерального партнера Асоціації правників України, супроводжувала всі юридичні питання ведення переговорів та успішно організувала процес спадкування. У компанії наголошують, що результат цього проєкту має надзвичайно важливе значення не лише для їхньої команди, а й для всіх українців, оскільки кошти будуть спрямовані на найбільш необхідні речі та обладнання для наших військових.

«Коли до нас звернулися із даним питанням і описали весь кейс, ми одразу почали думати над практичною реалізацією всього процесу, оскільки заповіт було складено в Америці, а спадкування відбулося в Україні. Проте всі сторони, залучені до проєкту, розуміли важливість цього питання. У процесі комунікації з американськими юристами ми зрозуміли, що реалізація всієї процедури спадкування реальна в короткі строки. Тому ми активно працювали з командою Головнокомандувача ЗСУ, американськими колегами та іншими залученими сторонами, щоб у результаті успішно завершити цей проєкт», — розповів Мар’ян Мартинюк, старший партнер MORIS.

Команда MORIS дякує Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному за те, що надав їй можливість бути причетною до цієї великої справи.

Related posts
Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерів

Відкритий Благодійний турнір зі швидких шахів «Золота Тура»

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm домоглася звільнення українки, яку вагітною ув’язнили в Угорщині за надуманими звинуваченнями

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)