Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини партнерів

Подаруй дитині книгу до 1 вересня! – запрошує «Бібліотека Мрій»

Соціальний проєкт «Бібліотека Мрій» ініціював акцію, в рамках якої можна подарувати книги вихованцям дитячих будинків.

Команда проєкту запрошує приєднатися до ініціативи колективи компаній, щоб обрати дитячий будинок, придбати для нього книги від кращих видавництв країни зі знижкою до 40% та подарувати ці книги дітям.

Узгодити всі деталі та формат візиту допоможе координаторка проєкту Кириченко Кристина, тел. +380660002545, kkirichenko@librarydreams.org .

У повідомленні проєкту йдеться: «Ми раді, що значення якісної української літератури додало ваги. Також ми мріємо, аби усі діти країни могли розпочати свій навчальний рік у безпеці та мирі. І поки над цією мрією працюють наші захисники, ми піклуватимемось про те, що вони оберігають.

Більше 20 000 книг вже лежать на полицях українських інтернатів, завдяки нашим спільним зусиллям із 131 бізнес-колективом. Однак, ще сотні інтернатів, де проживають діти-сироти та діти у складних життєвих обставинах, не мають можливості поповнювати свої бібліотеки та замінювати стару радянську літературу на сучасну.

Ви маєте чудову нагоду допомогти їм у цьому!».

Нагадаємо, Асоціація правників України надає інформаційну підтримку соціальному проєкту «Бібліотека Мрій».

Related posts
Новини партнерів

Відкритий Благодійний турнір зі швидких шахів «Золота Тура»

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm домоглася звільнення українки, яку вагітною ув’язнили в Угорщині за надуманими звинуваченнями

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

PILPG запрошує на вебінар «Притягнення Путіна до відповідальності: наступні кроки»