Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

10 червня 2022 о 15:00 відбудеться презентація Звіту «Воєнні злочини Росії проти України: порушення міжнародного гуманітарного права Російською Федерацією»

Асоціація правників України (UBA), спільно з Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF), Міжнародною секцією Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (NYSBA International) та її Робочою групою щодо України, а також Проектом ЄС Право-Justice запрошують вас до презентації Звіту GAN UTF щодо воєнних злочинів та злочинів проти людяності, вчинених Російською Федерацією.

Звіт щодо воєнних злочинів Росії, підготовлений GAN UTF, є попередньою оцінкою перших 4 тижнів російського вторгнення в Україну, яке почалось 24 лютого 2022 року. Цей практичний посібник для практиків, дипломатів та науковців пропонує фундамент для дискусій щодо міжнародних злочинів, вчинених Росією в Україні. Звіт є робочим документом і буде оновлюватися та публікуватися на регулярній основі протягом усього конфлікту.

У своїх висновках Звіт закликає міжнародне співтовариство відреагувати, використовуючи наявні міжнародні механізми підзвітності для притягнення до відповідальності високого політичного та військового керівництва країни-агресора.

Дата презентації: 10 червня 2022 року, 15:00 – 17:00 EEST.

Формат: онлайн (платформа ZOOM).

Мови: англійська/українська (з синхронним перекладом).

Питання до обговорення:

  1. Якими є основні висновки та рекомендації Звіту?
  2. Який стандарт доказування застосовувався при підготовці Звіту?
  3. Які джерела були використані при підготовці Звіту? Як GAN UTF перевіряв дані в режимі реального часу для цілей Звіту?
  4. Хто є авторами Звіту? Як здійснювалось керівництво командою експертів?
  5. Якими є наступні кроки для забезпечення притягнення до відповідальності високого політичного та військового керівництва Російської Федерації?

Відкриття заходу:

Анна Огренчук, Президентка АПУ
Іван Городиський, член Правління АПУ
Професор Девід М. Крейн, засновник Global Accountability Network, засновник та Головний прокурор Спеціального суду ООН у Сьєрра-Леоне; професор Юридичного коледжу Сіракузького університету
Едвард К. Ленсі, співголова Робочої групи NYSBA International щодо України
Ерік Сванідзе, в.о. Керівника проекту ЄС «Право-Justice» (tbc)

Презентація Звіту:

Кріс Марц – загальний огляд, застосовне законодавство, ключові висновки
Каналія Арівалаган – історична довідка
Келлі Адамс – міжнародно-правова база
Метт Маккартін – військове керівництво РФ
Міа Бонарді – політичне керівництво РФ

Увага! Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА. Участь у події – БЕЗКОШТОВНА. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Якщо Вам подобається наш формат і Ви готові підтримати нас, переходьте за посиланням. Будь-який внесок нині дуже важливий. Ми хочемо зробити все можливе, аби й надалі без перешкод втілювати онлайн заходи.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

PILPG запрошує на вебінар «Притягнення Путіна до відповідальності: наступні кроки»

Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.