Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

14 березня 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Використання юридичних технологій у маркетингу юридичних фірм і брендингу роботодавця»

Форум молодих юристів запрошує на онлайн-зустріч, присвячену використанню юридичних технологій у маркетингу і брендингу юридичних фірм, яка відбудеться 14 березня 2023 року о 19:00 за київським часом.

Останніми роками ми чули термін «юридичні технології» у всіх можливих контекстах. У той же час лише деякі юридичні фірми повідомляють про те, що використання передових технологій являється конкурентною перевагою для їх клієнтів та корисним для нових членів команди.

Клієнти з меншою ймовірністю будуть платити погодинну ставку за повсякденні завдання, які виконує ваш персонал.

Члени вашої команди менш ймовірно залишаться, якщо ви не надасте їм ефективні інструменти.

Новачки, швидше за все, приєднаються до юридичних фірм, які не вимагають від них копіювати та вставляти ті самі положення знову і знову.

Давайте поговоримо про використання юридичних технологій, які ви вже маєте, у спосіб, про який ви ніколи не думали.

Модератор зустрічі:

Микита Жуков, керуючий ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проекту Legal Design, голова Комітету АПУ з питань конституційного права, адміністративного права та прав людини, координатор Форуму молодих юристів АПУ.

Доповідач:

Яцек Станіславський, юрист, який спеціалізується на юридичному маркетингу. Понад 10 років тому він став співзасновником юридичного маркетингового агентства в Польщі TOMCZAK STANISŁAWSKI MARKETING. Наразі команда з понад 20 професіоналів у таких сферах, як комунікації, дизайн, соціальні медіа, ІТ, управління проектами та маркетингова аналітика допомагає юристам придумати нові ідеї послуг і вивести їх на ринок.

Мова заходу – англійська.

🔥 Формат: онлайн (платформа ZOOM).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна, однак ви можете підтримати інституційну діяльність АПУ у вигляді ДОНАТУ, розмір якого визначите на власний розсуд. Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту.

Додатково запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.  

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (дзвінки через Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна