Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

14 червня об 11.00 відбудеться вебінар на тему: «eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків»

Вже понад 100 днів весь світ є свідком воєнних злочинів та злочинів проти людяності, які вчиняє в Україні росія. Багато збитків зазнає й український бізнес – знищуються виробництва, викрадаються запаси, руйнується інфраструктура, підприємства недоотримують сотні мільйонів очікуваних доходів. Одним з надзвичайно важливих етапів на шляху відшкодування завданих збитків у майбутньому є документування доказів вже зараз.

Додаток eyeWitness to Atrocities, розроблений за ініціативи International Bar Association, вже кілька років успішно використовується для фото- та відеофіксації воєнних злочинів у світі.

14 червня об 11.00 eyeWitness to Atrocities cпільно з American Chamber of Commerce in Ukraine проведе онлайн-конференцію на тему «eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків». Захід відбудеться за підтримки Юридичної групи LCF, Асоціації правників України та проєкту ЄС Право-Justice.

Наші спікери розкажуть про:

  • Важливість правильного документування фактів злочинів, пошкодження або знищення майна для подальшого отримання відшкодування за понесені збитки;
  • Особливості та переваги додатку eyeWitness to Atrocities;
  • Можливість використання фото та відео, зроблених через додаток eyeWitness to Atrocities, у судових провадженнях на національному та міжнародному рівнях;
  • Нюанси практичного застосування додатку на прикладі українських кейсів.

Спікери:

  • Венді Беттс, директорка, eyeWitness to Atrocities
  • Роман Чумак, керуючий партнер Ares Law Firm, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, координатор еyeWitness в Харкові

Модератор заходу:

Олена Волянська, партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації Юридичної групи LCF, арбітражна керуюча

Захід проводитиметься українською та англійською мовами, з синхронним перекладом.

Для компаній, що є членами АСС, реєстрація за посиланням:

Якщо Ваша компанія НЕ є членом АСС, але Ви б хотіли взяти участь у заході:

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 095 871 45 67 або пишіть на адресу: turanova@lcf.ua. Контактна особа – Тетяна Туранова.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.