Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

14 червня об 11.00 відбудеться вебінар на тему: «eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків»

Вже понад 100 днів весь світ є свідком воєнних злочинів та злочинів проти людяності, які вчиняє в Україні росія. Багато збитків зазнає й український бізнес – знищуються виробництва, викрадаються запаси, руйнується інфраструктура, підприємства недоотримують сотні мільйонів очікуваних доходів. Одним з надзвичайно важливих етапів на шляху відшкодування завданих збитків у майбутньому є документування доказів вже зараз.

Додаток eyeWitness to Atrocities, розроблений за ініціативи International Bar Association, вже кілька років успішно використовується для фото- та відеофіксації воєнних злочинів у світі.

14 червня об 11.00 eyeWitness to Atrocities cпільно з American Chamber of Commerce in Ukraine проведе онлайн-конференцію на тему «eyeWitness to Atrocities: інструмент для забезпечення відшкодування збитків». Захід відбудеться за підтримки Юридичної групи LCF, Асоціації правників України та проєкту ЄС Право-Justice.

Наші спікери розкажуть про:

  • Важливість правильного документування фактів злочинів, пошкодження або знищення майна для подальшого отримання відшкодування за понесені збитки;
  • Особливості та переваги додатку eyeWitness to Atrocities;
  • Можливість використання фото та відео, зроблених через додаток eyeWitness to Atrocities, у судових провадженнях на національному та міжнародному рівнях;
  • Нюанси практичного застосування додатку на прикладі українських кейсів.

Спікери:

  • Венді Беттс, директорка, eyeWitness to Atrocities
  • Роман Чумак, керуючий партнер Ares Law Firm, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, координатор еyeWitness в Харкові

Модератор заходу:

Олена Волянська, партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації Юридичної групи LCF, арбітражна керуюча

Захід проводитиметься українською та англійською мовами, з синхронним перекладом.

Для компаній, що є членами АСС, реєстрація за посиланням:

Якщо Ваша компанія НЕ є членом АСС, але Ви б хотіли взяти участь у заході:

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 095 871 45 67 або пишіть на адресу: turanova@lcf.ua. Контактна особа – Тетяна Туранова.

Related posts
Події

14 липня відбудеться захід Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права на тему: «Шлюб та народження дітей в умовах воєнного стану»

НовиниПодії

English Speaking Club

НовиниПодії

30 червня відбудеться захід Комітету АПУ з нерухомості та будівництва на тему: «100 днів операцій з нерухомістю»

Події

29 червня відбудеться захід Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права на тему: «Аліменти в умовах воєнного стану»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.