Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

14 листопада 2022 відбудеться захід Форуму молодих юристів АПУ на тему: «Діяльність міжнародної організації з прав людини»

Форум молодих юристів АПУ запрошує вас 14 листопада 2022 о 19:00 на онлайн зустріч із представником Irish Rule of Law International (ірландська організація з питань верховенства права). До речі, наразі її СЕО – Аонгус Келлі– делегований в Україну у якості старшого радника з питань переслідування міжнародних злочинів, скоєних РФ в Україні. Він зараз зробив 6-місячну перерву в діяльності, щоб поїхати в Україну.

Під час заходу обговоримо наступне:

  • Місія та діяльність Irish Rule of Law International
  • Показні кейси з відео-демонстрацією роботи організації в дії
  • Умови, необхідні для долучення до діяльності міжнародної організації

Ключовий спікер:

Джеймс Дуглас, публічний юрист-міжнародник із понад 8-річним досвідом роботи у сфері міжнародного кримінального права та права людини.

Зараз Джеймс виконує обов’язки виконавчого директора Irish Rule of Law International, де курує проєкти, пов’язані із доступом до правосуддя та правосуддя перехідного періоду в різних юрисдикціях.

Крім того, він виступає юридичним радником Victim Advocates International, де допомагає Rohingya groups залучати різні механізми підзвітності. З 2013 по 2018 рік він працював адвокатом і слідчим у Трибуналі ООН над Червоними кхмерами, де працював в Офісі суддів, які ведуть спільне слідство. Він також раніше обіймав посади в УВКПЛ та Справедлива Камбоджа.

Модератор зустрічі:

Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини, координатор Форуму молодих юристів АПУ.

🔥 Формат: онлайн (платформа ZOOM).

Мова заходу – англійська.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна, однак ви можете підтримати інституційну діяльність АПУ у вигляді ДОНАТУ, розмір якого визначите на власний розсуд. Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту.

Додатково запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.  

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (дзвінки через Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

PILPG запрошує на вебінар «Притягнення Путіна до відповідальності: наступні кроки»

Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки