Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

15 червня 2022 о 14:00 відбудеться онлайн-зустріч із Головою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду – Станіславом Кравченком

Реагуючи на виклики, які постали перед Україною у зв’язку із жорстокою агресією Російської Федерації, вбивствами мирного населення і знищенням інфраструктури та цивільних об’єктів, Верховною Радою прийнято ряд змін та доповнень до КПК України та КК України.

Зокрема, зазнала змін ст. 615 КПК України щодо особливого режиму кримінального провадження в умовах воєнного стану, а розд. IХ-1 «Особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного стану» було доповнено статтями про відновлення втрачених матеріалів кримінального провадження в умовах воєнного стану (ст. 615-1) та щодо скасування запобіжного заходу для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період або зміни запобіжного заходу з інших підстав (ст. 616).

Крім того, було встановлено кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність, за незаконне використання гуманітарної допомоги, посилено відповідальність – за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану, за мародерство тощо.

З метою поглиблення розуміння щодо:

  • особливостей застосування окремих новел матеріального та процесуального права, у зв’язку з внесеними змінами до КПК України та КК України
  • практики здійснення судами кримінального провадження в період воєнного стану

Асоціація правників України проводить онлайн-зустріч із Головою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду – Станіславом Кравченком.

Відкриття заходу:  Андрій Романчук, Віце-президент Асоціації правників України, керуючий партнер ЮК MORIS.

Подія відбудеться за модерування: Сергія Смірнова, партнера Sayenko Kharenko.

Дата проведення: 15 червня 2022 року.

Час: 14:00-16:00.

Формат: online (платформа ZOOM).

Зустріч передбачає можливість кожного учасника заздалегідь поставити своє питання та отримати на нього змістовну відповідь.

Своє питання Ви можете поставити під час проходження реєстрації або надіслати на електронну адресу: conference@uba.ua до 12:00 13 червня 2022 року.

Зверніть увагу. Ваші запитання мають стосуватися виключно тематики здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану та функціонування системи кримінальної юстиції під час війни.

Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА за ЛІНКОМ. Участь у події – БЕЗКОШТОВНА. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

PILPG запрошує на вебінар «Притягнення Путіна до відповідальності: наступні кроки»

Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.