Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

20 травня відбудеться безкоштовний онлайн-практикум для бізнесу «ЗЕД-контракти і вирішення спорів в умовах воєнного стану»

Асоціація правників України запрошує 20 травня о 10:00 взяти участь у спільному всеукраїнському онлайн-практикумі для бізнесу «ЗЕД-контракти і вирішення спорів в умовах воєнного стану». Організаторами заходу є Відділення АПУ в Хмельницькій області, Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України, Хмельницька торгово-промислова палата та НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України.

Практикум розрахований на власників бізнесу, директорів, комерційних та фінансових директорів компаній, менеджерів по ЗЕД-діяльності компаній, корпоративних юристів, адвокатів, бухгалтерів.

Питання до розгляду:

  • порядок здійснення митного контролю і митного оформлення при експортно-імпортних операціях та особливості їх здійснення в умовах воєнного стану;
  • практичні аспекти замитнення/розмитнення товарів: рекомендації бізнесу як уникнути типових помилок;
  • юридичні аспекти укладання зовнішньоекономічних контрактів: типові умови, застосування застереження про форс-мажор, застосування законодавства про переміщення валютних цінностей;
  • порядок подання позову в МКАС при ТПП України, сплати арбітражного збору розгляду справ в умовах воєнного стану;
  • підтримка експортно-імпортної діяльності Хмельницькою ТПП та ТПП України в умовах воєнного стану: специфічні інструменти, документи, строки надання послуг.

Доповідачі:

Сергій Ніжинський, радник Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
Наталія Бєлякова, президент Хмельницької ТПП;
Олег Лазунін, начальник відділу забезпечення митного контролю та оформлення Хмельницької митниці;
Володимир Нагнибіда, практикуючий юрист, завідувач наукової лабораторії НДІ приватного права і підприємництва, арбітр МКАС при ТПП України, адвокат;
Експерт з митно-брокерської діяльності (спікер уточнюється).

Місце: платформа ZOOM. Посилання для участі автоматично буде надіслано після реєстрації на електронну пошту учасника.


Увага! За умови попередньої реєстрації участь безкоштовна!

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора заходу за тел.: +380 (67) 75-18-900, або пишіть на e-mail: v.nagnybida@gmail.com. Контактна особа – Володимир Нагнибіда.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.