Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

28 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юрист у новому інноваційному світі»

Форум молодих юристів запрошує на онлайн-зустріч, присвячену новому інноваційному світу для юриста, яка відбудеться о 19:00 за київським часом 28 лютого 2023 року. Точний час буде повідомлено додатково.

У фокусі заходу:

👉 Юрист у новому світі інновацій;

👉 Юридичні технології як спосіб зробити світ права простим і зрозумілим;

👉 Юрист як творець легальних ІТ-продуктів.

Модератор зустрічі:

Микита Жуков, керуючий ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проекту Legal Design, голова Комітету АПУ з питань конституційного права, адміністративного права та прав людини, координатор Форуму молодих юристів АПУ.

Доповідачка:

Кетлін Кіллін, очільниця глобальної юридичної платформи Thomson Reuters.

Thomson Reuters є одним із найбільших у світі міжнародних агентств новин, яке працює в інформаційній галузі вже понад 150 років, яке допомагає професіоналам приймати впевнені рішення та вести бізнес (у наступних сферах: законодавство, податки, дотримання законодавства, державні органи та ЗМІ).

Мова заходу – англійська.

🔥 Формат: онлайн (платформа ZOOM).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна, однак ви можете підтримати інституційну діяльність АПУ у вигляді ДОНАТУ, розмір якого визначите на власний розсуд. Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту.

Додатково запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.  

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (дзвінки через Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна