Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

21 вересня о 19:00 відбудеться захід Форуму молодих юристів АПУ на тему: «Кроки юриста за кордоном»

Форум молодих юристів АПУ запрошує вас 21 вересня о 19:00 на онлайн дискусію, присвячену обговоренню практичних питань, з якими стикаються на початковому етапі молоді юристи в іноземних державах.

Про що говоритимемо:

🔹 Як шукати клієнтів?

🔹 Як встановлювати професійні зв’язки?

🔹 Як шукати роботу в юридичних фірмах?

Також, ви отримаєте від наших експертів корисні поради щодо взаємодії з іноземними юристами, організаціями та фірмами.

Модератор:

Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини

Своїм особистим досвідом з вами ділитимуться:

Тімур Бондарєв, партнер-засновник і керуючий партнер Arzinger (Україна)

Жанна Заєць, юрист Sayenko Kharenko, секондмент в Burges Salmon LLP (Сполучене Королівство)

Анастасія Панчак, іноземний юрист Antitrust & Competition Law practice group of E + H Attorneys-at-Law (Австрія)

Микола Скворцов, помічник юриста, іноземний кваліфікований юрист Arthur Cox (Ірландія), член Асоціації українських правників в Ірландії, Ukraine Ireland Legal Alliance (UILA)

Звичайно готуйте свої питання та у прямому ефірі отримуйте змістовні відповіді від колег, які вже пройшли цей шлях.

Захід проводитиметься на платформі ZOOM.

Додатково запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.  

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за лінком: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_q2wmqsdnQNCgxo3bVeiuwA.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (дзвінки через Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Події

12 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права на тему: «Бізнес і правоохоронці. Що змінилось під час воєнного стану?»

Події

05 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі на тему: «Митний безвіз: АЕО, NCTS та інші нові абревіатури для бізнесу»

Міжнародна підтримкаПодії

В рамках 51-ї сесії Ради ООН з прав людини 27 вересня відбудеться онлайн-захід, присвячений обговоренню забезпечення відповідальності РФ за злочини в Україні