Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

14 березня 2023 року | Рафаель Лемкін, Геноцид і сучасний світ

Запрошуємо вас на вебінар «Рафаель Лемкін, геноцид і сучасний світ».

Дата й час: 14 березня 2023 року, 12:00 за східним часом (США та Канада)

Вебінар організовано Ягеллонським правничим товариством разом із Фундацією Костюшко та підтримки Асоціації правників України.

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Реєстрація обов’язкова.

Рафал (або Рафаель) Лемкін був польським єврейським адвокатом, найбільш відомим тим, що ввів термін «геноцид», і ключовою особою, що стоїть за Конвенцією ООН про геноцид. За цю роботу його двічі номінували на Нобелівську премію миру. У 50-ту річницю набрання Конвенцією чинності Лемкін був відзначений Генеральним секретарем ООН як надихаючий приклад моральної активності.

Майбутній семінар є другою частиною серії вебінарів, присвячених обговоренню злочину «геноциду» та його застосування до поточних подій в Україні та за її межами. Ми обговоримо, чи корисні ідеї Лемкіна для переслідування масових вбивств та інших злочинів, спрямованих на знищення або знищення цілих груп людей. Ми також розглянемо ймовірність успішного судового переслідування злочинів, скоєних в Україні, будь то «воєнні злочини», «злочини проти людяності» чи «злочини агресії» через міжнародні чи національні суди або через спеціальні трибунали.

Ми маємо честь повідомити, що посол Стівен Дж. Рапп, посол США з особливих доручень з питань глобального кримінального правосуддя, буде нашим основним доповідачем, і ми маємо честь і радість представити вам наших найвидатніших міжнародних спікерів:

Професор Агнешка Бєньчик-Міссала, професор політичних наук Варшавського університету
Прокурор Томас Ганніс, колишній головний прокурор Міжнародного кримінального трибуналу ООН по Югославії
Професор А. Дірк Мозес, Енн і Бернард Шпіцер, професор політології в Міському коледжі Нью-Йорка, CUNY
Професор Ана Філіпа Врдоляк, кафедра ЮНЕСКО з міжнародного права та культурної спадщини, Технічний університет, Сідней, Австралія
Д-р Микола Юрлов, радник з міжнародного гуманітарного права та політики, член Ради Асоціації правників України в Києві
Модератор: д-р Елізабет М. Зехентер, запрошений науковець, Університет Еморі

Доступні кредити CLE. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з Ягеллонським юридичним товариством за адресоюtheJagiellonianLawSociety@gmail.com

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна